Три зворушливі короткометражки для покращення чарівності весняного настрою

8499910-R3L8T8D-650-The-Gift_Day-2_0093Весна – це одна з найпрекрасніших пір року, яка допомагає нам по-справжньому розкритися, відчути прилив енергії та натхнення від перенародження природи. Як влучно зазначила одного разу відома письменниця, філософ та психоаналітик Кларисса Пінкола Естес: «Потрібно завжди йти вперед, пам’ятаючи, що після зими завжди наступає весна». Тому редакція «Духовної величі Львова» підготувала для вас підбірку короткометражок, які додадуть мотивацію і наснагу творити добро, подарують віру в  кохання і хороший настрій!

1) Знаки
Життя звичайнісінького співробітника великої компанії нудне і передбачуване: кожен день підйом в один і той же час, сніданок, поїздка на автобусі до місця роботи. Одного разу він помічає гарну і чарівну дівчину в вікні будівлі навпроти й починає крадькома підглядати за нею. Згодом дівчина помічає, що за нею стежать, і пише на аркуші А4: «Не підглядай» / («Зроби фото»). Саме так починається їхнє знайомство та «листування». Однак чи вдасться хлопцеві не втратити свій шанс, на який він так чекав?

Короткометражка «Знаки» (з англ. Signs) – австралійська кінострічка режисера Патрика Хьюза 2008 року з Ніком Расселлом і Кесті Морассі в головних ролях. Кінокартина про те, що треба використовувати кожну можливість у твоєму житті та бути сміливішим, щоб не пропусти людину, яка може зробити тебе щасливим!


2) Подарунок

Міс Андерсон, доброзичлива і приємна жінка, працює в магазині пакування подарунків. Одного разу вона знайомиться з містером Гриммом – ілюзіоністом і скромним фокусником, який допомагає їй побачити справжнє диво навколо. І хоча вони знайомі вже рік, але так і не з’ясували, ким є один для одного. І ось настає дивний момент істини…

Короткометражний фільм «Подарунок» (з англ. The Gift) – американська кінострічка з Умою Турман і Ендрю Боуеном у головних ролях. Зворушлива короткометражка про те, що даруючи подарунки від щирого серця, сам стаєш набагато щасливішим!


3) Людина з черги

Добро завжди породжує добро! Тільки дотримуючись хорошого прикладу і боротьби з егоїзмом можна зробити цей світ кращим. Ми ніколи не знаємо, в якій ситуації завтра опинимося і яким для нас стане навколишній світ. Тому вчимося робити добро вже сьогодні!

А що найголовніше – зроблений добрий вчинок сьогодні обов’язково повернеться до нас. І неважливо – чекаємо ми його чи ні. Ця короткометражка допоможе показати нам всю силу правильних вчинків.


Тож бажаємо вам приємного перегляду, чудових вихідних і веселого настрою! =)

Оксана Войтко

Використані матеріали: www.adme.ru, my-hit.org, www.sviter.co