4 поради, як боротись із спізненням

Бути пунктуальним для деяких людей дуже важко. Може здатися простим, що це просто питання стежити за годинником і приділяти собі достатньо часу для виконання справ. Справжнє задоволення спокійно снідати і все ж мати хвилину-дві, перш ніж виходити з дому, вчасно приїжджати на роботу, не поспішаючи, записатися на побачення, щоб сходити в кіно і мати можливість вийти на чергу купуйте квитки, не відчуваючи, що поспішали.Але для всіх це не так просто. Є ті, для кого сніданок – це не що інше, як швидкий ковток кави та шматочок тосту, з’їденого майже за один прикус, які, здається, завжди потрапляють у рух і змушують його працювати просто вчасно, і кого краще не запитувати про перші 5 хвилин фільму, тому що їх, швидше за все, там ще не було.

Ви один з тих людей, хто закінчує надягати макіяж у дзеркало в машині на столах, або молиться на шляху до зустрічей, що інша людина буде навіть пізніше вас?

Якщо так, то час змінити!

Врешті-решт, всі хочуть бути вчасно, тому що стрес поганий для нашого фізичного та психічного здоров’я, тому що пунктуальність – це професійний обов’язок, тому що нам не подобається бути притчами жартів наших друзів і тому, що ми не ‘ мені не подобається, коли вони гніваються на нас, тому що вся група була затримана, чекаючи, коли ми приїдемо. Отже, що ми можемо зробити?

Ось чотири роздуми, які можуть допомогти нам бути більш точними.

ЗРОБІТЬ ЦЕ НА БЛАГО СВОЇХ ДРУЗІВ ТА РОДИНИ

Точність до групових заходів допомагає всім краще використовувати свій час, дає відчуття, що ви поважаєте свій час, і дає всім знати, що їхні жертви прийдуть вчасно, ми не позбавлені безглуздості через вашу неорганізованість.

ЗРОБІТЬ ЦЕ НА БЛАГО ВАШОГО ПОДРУЖЖЯ

Бути вчасно на побаченні, побачення чи завдання, які ви збираєтеся виконувати разом з подружжям – це хороший спосіб проявити прихильність. Бути «модно пізно» повністю виходить з моди. Прибуття вчасно – знак того, що ви думали про іншу людину і організували свій час бути з ними якомога більше.

ЗРОБІТЬ ЦЕ НА БЛАГО СВОЇХ ДІТЕЙ

Немає кращого способу вчити, ніж на власному прикладі. Якщо ми попросимо людей бути певним місцем у певний час, ми повинні бути першою людиною, яка приїде. Погляньте вперед і відповідно плануйте. Крім того, навчання наших дітей пунктуальності допомагає їм розвивати багато інших чеснот, таких як стійкість, працьовитість, повага, організованість … Це не зробить нашу сім’ю такою ж організованою, як військовий навчальний табір, але допоможе зберегти наш будинок не бути абсолютним хаос.

ЗРОБІТЬ ЦЕ ДЛЯ ВЛАСНОГО БЛАГА

Намагаючись бути пунктуальними, ми матимемо більший мир і спокій: ми не завжди будемо піддаватися стресу, тому що запізнюємось. Таким чином, будучи пунктуальними, ми зменшуємо всі симптоми стресу, які зроблять нас спокійнішими та спокійнішими, і які взагалі дозволять нам розпочати свою діяльність у кращому настрої, з меншою нервозністю, якщо ми приїдемо із запізненням.

За інформацією сайту “Aleteia”