5 чудових фільмів про св. Терезу з Лізьє

Сьогодні – день спомину св. Терези від Дитятка Ісуса. З цієї нагоди, пропонуємо Вам переглянути кінострічки, які допоможуть глибше зануритися у віхи її життя.

“Історія св. Терези з Лізьє” (2004).

Ця стрічка розкриває головні віхи життя св. Терези. І ця зовсім юна дівчина, немов стає нашою “доброю знайомою”. Із цікавістю та увагою глядач спостерігає, як 15-річна Тереза робить усе можливе і неможливе, аби вступити до ордену кармеліток. У монастирі дівчина проводить дев’ять довгих років. І вона радіє кожному дню у келії, попри постійний холод, необлаштованість, вкрай суворі умови життя. Тереза завжди відкрита, весела і ніщо не здатне вкрасти у неї ентузіазм. А ще Тереза пише щоденник, який згодом стане настільною книгою для багатьох.

“Тереза” (1986)

У центрі цього кінофільму  життя св . Терези з Лізьє. 15-річна Тереза хоче вступити в орден кармеліток в якому вже довший час перебувають двоє її сестер. ..
Перепона на шляху до цього її юний вік, але дівчина їде в Рим на аудієнцію з Папою,щоб отримати дозвіл на прийняття обітниць. В монастирі Тереза проводить дев’ять років. Вона відкрита, весела, і тому суворе монаше життя, зречення і умертвіння не послабляє її ентузіазм.

“Секрет Терези”.

Студія “Кана” представляє документальний фільм “Секрет Терези”, який розповість про Терезу словами тих людей, які здобули через її заступництво свій шлях, своє покликання і зміцнили віру в Христа, якому Тереза ​​присвятила себе повністю.
Фільм зроблений компанією Palio News srl, озвучено студією “Кана”.

Мультфільм “Свята Тереза і її маленький шлях до святості”.

 Мультфільм для дітей про св. Терезу. Його можна дивитися на Телебаченні Віковічного Слова (http://www.ewtn.org.ua), а також придбати в Католицькому Медіа-Центрі в Києві (http://www.catholic-media.org)

“Св. Тереза від Дитятка Ісус” (2 частини).

документальний фільм про святу Терезу від Дитятка Ісус та життя сестер Кармелітанок Босих (O.C.D.) у Харкові