5 чудових фільмів про Святе сімейство

Сьогодні, 19 березня 2021 року — День Святого Йосифа.  Окрім того, цей рік  Папа Франциск оголосив Роком св. Йосифа. З цієї нагоди, пропонуємо до Вашої уваги, 5 кінострічок, які не залишать Вас байдужими.

 1. “Марія з Назарету”.

Марія отримує від ангела Вістку  і згодом народжує довгоочікуваного Месію, про якого говорили пророки. Але крім повернення повної довіри свого Обручника Йосипа й перемоги над скептицизмом людей, вона повинна буде захистити дарунок Святого Духа від підступу іудейського царя, який вирішив перекреслити слова пророків.

2. “Святе сімейство”.

У центрі сюжету розповідь про земний шлях Марії і Йосифа до народження Ісуса і до моменту смерті Йосифа. 

3. “Йосиф і Марія”.

Ця біблійна драма заснована на долі раввина Еліа, який стає свідком убивства невинних дітей. Він опікувався деякими з них і після їхньої смерті присягається помститися, а нав’язливі думки не дають йому спокою. Еліа також багато часу проводить зі Святим Сімейством із Назарета. Поведінка молодого Ісуса дивує його щораз більше. Чи можливо, щоб на його очах сповнювалося пророцтво? Коли нарешті приходить момент помсти, Еліа все більше вагається. Що важливіше — помста чи любов і пробачення?

4.”Найвеличніша історія з коли-небудь розказаних”

Фільм на біблійну тематику. Про життя Ісуса від народження і до розп’яття та Вознесіння. Стрічка є співголосною із канонічними джерелами, у першу чергу з Новим Заповітом. 

 5.«Народження» .

   Фільм 2006 р. з оригінальною назвою «The Nativity Story» знято у США. Герої історичної драми на біблійну тему — Марія та Йосиф, які вирушають у виснажлив, понад 150-кілометров, подорож до Вифлеєма, рідного міста Йосифа. Там вони мають взяти участь у переписі населення за наказом царя Ірода. Марія на дев’ятому місяці вагітності, невдовзі народиться Дитятко. Майкл Данна, автор музики до фільму, 2007 р. був номінований на престижну нагороду Академії музики кіно (World Soundtreck Akademy).