5 фільмів про різдвяні почуття

У Львові випав перший сніг, а це означає, що зима настала не лише за календарем. Душа прагне світла домашніх гірлянд, вуха -святкової музики,  а внутрішній простір – доброти і радості. Важливо, аби у передріздвяних клопотах осмислити пережитий рік, а також не забути обійняти найближчих. Також новорічно-різдвяний час – це період див, адже у цьому проміжку ми починаємо дивитись на світ не матеріальними очима, а – поглядом серця. А як писав Антуан де Сент-Екзюпері у своєму «Маленькому принці»: «Найголовнішого очима не побачиш».

Пропонуємо вам невелику підбірку романтичних різдвяних фільмів, які спонукають замислитись про найдорожчі подарунки від Бога –  сім’ю та наших коханих.

«Відпочинок за обміном»

Цей фільм змушує замислитись над важливістю зупинки у нашому житті, якими успішними ми б не були. Інколи відпустка допомагає побачити те, чого не видно у рутині, а особливо тоді, коли ось-ось настають свята. Основний меседж фільму – навчитися бачити горизонти і бути сміливим відсікати із свого життя непотрібних людей. А чудове сузір’я акторів – Кемерон Діаз, Джуд Лоу, Кейт Уінслет – зроблять ваш вечір незабутнім.

«Інтуїція»

Історія про хлопця та дівчину, які знайомляться за цікавого збігу обставин. Покладаючись на випадок, вони вирішили не дізнаватись адреси і контакти одне одного, записавши їх на 5-доларовій купюрі та на форзаці книги Маркеса. Однак, Бог таки призначив їх одне одному.

«Привіт сімї»

Героїня Сари Джесіки Паркер знайомиться із родиною свого майбутнього нареченого, проводячи у них новорічно-різдвяні вихідні. Проте, родичі ставляться до неї не вельми добре, особливо майбутня свекруха. Однак, невдовзі у сім’ї Стоунів змінились пріоритети.

«Доки ти спав»

Ця романтична історія нікого не залишить байдужим. Лусі – пересічна дівчина, яка збирає у пасажирів жетони у метро. Щоранку вона проводжає поглядом успішного Пітера, який навіть не підозрює про її існування. Проте все змінює нещасний випадок, коли Пітеру стає зле, і він падає на рейки. Лусі навіть не підозрювала, наскільки все зміниться у її житті.

«Листи до М.»

Польська екранізація історій різних родин аж у трьох частинах. Всі вони переживають труднощі, негаразди, образи. Проте Різдво провокує їх зробити зупинку і замислитись про те, що відбувається навколо. Хтось з них вчиться прощати, а хтось – кохати. Впевнена, що дехто з нас впізнає себе у цих персонажах.

Готуймось зустріти свята з відкритою душею, щоб справді невдовзі зробити іншим найбільш коштовні подарунки, які не вимірюються грошима.

Підготувала Юліана Лавриш