10 короткометражних фільмів, які розчулять за 10 хвилин

Час – те, чого завжди бракує. Іноді хочеться подивитися гарний зворушливий фільм, проте робота та рутинні справи не дозволяють виділити на це півтори години. Для таких випадків ми зібрали короткометражні фільми, які тривають до 10 хвилин. Цього часу достатньо, щоб змусити вас сміятися, плакати та співпереживати.

«Roses For Lily», («Троянди для Лілі», 10 хв). Здавалося б, звичайна історія: хлопець збирається на перше побачення. Проте згодом фільм перетворюється на теплий та чуттєвий спогад про найцінніше та найцінніших. Він показує, якою може бути сила справжній відчуттів і змушує глядачів відчувати те саме, що й головний герой. 10 хвилин фільму – і ви почнете вірити в справжнє кохання. Цікаво, що режисеру цього фільму всього 21 рік, а сама стрічка вийшла під час карантину – тоді, коли усім нам бракувало відчуття єдності і розуміння.

«Destiny», («Доля», 5 хв). Чи можливо змінити долю і отримати ще один шанс? За 5 хвилин цей короткометражний анімаційний фільм змусить вас вимкнути комп’ютер, відставити подалі телефон і помітити, скільки всього чудового відбувається у житті.

«Paperman», («Людина-папір», 6 хв). Короткометражний анімаційний фільм показує, що речі, за які справді варто боротися, – нематеріальні. Вони можуть трапитися з нами в зовсім несподіваний момент. Фільм нагадує, що тоді, коли ми готові опустити руки і здатися, потрапляємо під опіку сили значно більшої за нашу. А наше завдання – прийняти цю допомогу і довіритися їй. Фільм створений компанією Disney.

«The Gift» («Подарунок», 8 хв)

Робота головної героїні – запаковувати подарунки, підбирати банти тощо. Вона переконана, що найважливіше все одно всередині. Навіть клієнти вважають, що таку красиву упаковку шкода розривати. Але цього разу до неї прийде особливий клієнт, щоб запакувати особливий подарунок. До речі, у головній ролі Ума Турман.  

«The Present» («Подарунок», 4 хв). Цього разу «Подарунок» – анімаційний фільм. Для більшості дітей найкращим подарунком стане маленький чотирилапий друг, який вилятиме хвостом щоразу при зустрічі із господарем. Але у цій історії все не так. Тут собаці доведеться поборотися за увагу головного героя.

«Inseparable» («Нерозлучні», 11 хв). Складна і зворушлива історія про те, на що ми готові заради найрідніших. Бенедикт Камбербетч – один із найупізнаваніших акторів сьогодення. Його участь у фільмі гарантує інтерес глядачів, проте зовсім несподівано побачити його у короткометражному фільмі.

«Home» («Дім», 8 хв)

Цей фільм про жінку, яка точно знає, де її дім. Їй не потрібні картини, столи та балкон. Її дім – це палатка. З палаткою на плечах вона всюди зможе знайти домівку.

«The Smile Man» («Людина-посмішка», 10 хв)

Цей фільм є одним із найвідоміших короткометражних фільмів сучасності. Головний герой потрапив в аварію. У результаті пошкодження нерва у хребті він змушений посміхатися без перестанку навіть тоді, коли йому сумно.  

«Silent Love» («Тихе кохання», 4 хв)

Він і вона – двоє незнайомців, які щодня їздять одне навпроти одного у поїзді. Можливо, у тому є навіть щось таємниче, а може, романтичне. Чи заговорить хтось із них першим? Чи цій історії судилося залишитися просто гарною згадкою про незнайомця навпроти?

«Ripple» («Хвиля», 6 хв)

Фільм про те, як наші маленькі вчинки можуть стати для когось важливими і потрібними. Добро оселяється в серцях і тих, для кого воно було здійснене. Фільм вчить допомагати і не бути байдужим, бо маленьке добро може мати великі наслідки.

Підготувала Тетяна Байбак