5 фільмів про святих для домашнього перегляду

1. Свята Едіт Штайн. Сьома камера.

Біографічний фільм про св. Едіт Штайн – німецького філософа і черницю мученицю Освенціма. Едіт Штайн виросла у юдейській родині в Бреслау. Спочатку була атеїсткою. У зрілому віці, читаючи, зокрема, твори св. Терези з Авілю, навернулася до віри у Христа як католичка. Перед Другою світовою війною була переведена до монастиря в Нідерландах, з якого в 1942 році була, разом з іншими католиками єврейського походження, депортована нацистами в Освенцім і знищена в газовій камері. 
https://gloria.tv/media/Hu1jvACm6CT/action/share

2. Молокаї. Історія отця Дам’яна.

Історія отця Дам’яна де Вестера, святого Римсько-Католицької Церкви, про його добровільне служіння в колонії прокажених на гавайському острові Молокаї в кінці XIX століття.
http://dobre.org.ua/filmy/molokai-istoriia-ottsia-dam-iana

3. Готель шостої міри щастя.

Фільм заснований на історії життя Гледіс Ейлуорд, сучасної святої. Завжди мріючи про місіонерську діяльність, покоївка з Англії відправляється в Китай і відкриває там притулок для втомлених і голодних погоничів мулів, що бродять віддаленими гірськими стежками. Головний її подвиг – порятунок сотні бездомних дітей, яких вона веде з захопленої території в безпечне місце під час вторгнення в Китай японців.
http://www.ex.ua/93348032

4. Життя за життя. Максиміліан Колбе.

Максиміліан Колбе, перебуваючи у фашистському концтаборі в Аушвітці, добровільно відправився в камеру смертників, рятуючи тим самим від загибелі іншого в’язня – главу великого сімейства. 14 серпня 1941 о. Колбі був зроблений смертельний укол карболової кислоти в камері «голодної смерті» в Аушвітці …Через рік після свого обрання Наступником Петра Іоанн Павло II так відгукнувся про те святому: «Максиміліан Колбе зробив те, що зробив Ісус: він не перетерпів смерть, але віддав своє життя». За цими подіям Кшиштоф Зануссі зняв свій фільм.
http://www.ex.ua/20599181

5. Джузеппе Москаті: любов, що зцілює.

Історія святого Джузеппе Москаті – неаполітанського лікаря і найбільшого гуманіста. Москаті все своє життя декларував, що головна сила – любов. Він постійно доводив це, поєднуючи блискучі лікарські здібності з любов’ю до ближнього. Москаті стверджував, що навіть просте співчуття зцілить хворого швидше, ніж байдуже виконання лікарем своїх обов’язків і переконував у цьому своїх учнів. 
http://www.ex.ua/92284511

Джерело: Фундація Духовного Відродження