5 ключових висловлювань Митрополита Ігоря (Возьняка) про святість, мужність та мир

9HQiyM-e1484140484643Сьогодні своє 65-ліття святкує Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ. Команда сайту «Духовна велич Львова» сердечно вітає Владику із Днем Народження. Бажаємо довгих років життя, міцного здоров’я, радості, Божої ласки та духовної наснаги й надалі здійснювати свою душпастирську місію. Щиро дякуємо за Ваші терпіння та батьківську опіку над своєю паствою, за вірність своєму покликанню, за справедливу життєву позицію, за силу духу,  любов до Церкви, Львова та України.

«… Ще у Старому Заповіті Господь ставив завдання людям та вказував на їхній обов’язок, щоб змагалися за досконалість: «Будьте ж мені людьми святими…» (Вих 22,30)… Всевишній бажає нашої святості, нашої близькості до Нього, нашого щастя та вічного щасливого життя для усіх! За це необхідно боротися, бути вірними Господові, відрікатися своїх нечестивих забаганок,  зростати у любові до Бога та ближніх»

«Пречиста Марія до сьогодні дбає за кожну душу та допомагає усім, хто звертається до Неї у справі здобування вічного щастя! Молімося до Божої Матері щиро й щоденно за навернення та спасіння грішників! Просімо її насамперед про духовні дари для себе та ближніх. Благаймо про мир в Україні та в усьому світі»

«Церква повинна не тільки закликати до миру, але також старатися багато в чому сприяти йому, відважно говорити, заохочувати різні сторони, особливо політичні, для того, аби припинилося кровопролиття і запанував мир»

«Закликаю довіритися Богові і проводити доброчесне життя, боротися з поганими гріховними звичками, не потурати злу. З довірою приходьте до святої тайни покаяння, визнайте усе погане. Пам’ятайте, що Господь готовий простити більше, ніж чинили ми з вами»

«Не боятися бути іншими, відрізнятися від байдужих, бути собою! Не погоджуйтесь бути масою, веслуйте проти течії остогидлого життя! Серед вас є багато мужніх і непохитних осіб»