Завтра львів’ян запрошують на традиційний концерт-містерію «Страсті Христові»

29513371_586283691718648_1251305629_o-e1521814755404Львів’ян та гостей міста запрошують у Вербну неділю, 1 квітня 2018 року, на великопісний концерт-містерію «Страсті Христові», який традиційно проводять у Львові напередодні Великодня. Захід відбудеться у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ  (вул. С. Петлюри, 32). Початок: о 19.00 год.

Концерт-містерія відбудеться за участю Камерного оркестру Львівської філармонії під керівництвом Мирона Юсиповича.

Під заходу всі слухачі матимуть унікальну нагоду долучитись до духовно-мистецького дійства, осмислити наближення свята Великодня та сповнитися незабутніми враженнями від класичної музики, яка у неповторному вигляді поєднає у собі переживання глибини прийдешнього Воскресіння Христового.

«Великопісний концерт-містерія «Страсті Христові» – вже традиційна для Львова подія. Проте кожного року вона має особливе духовне значення і натхнення, яким сповнює всіх учасників заходу. Цьогоріч ця подія відбуватиметься у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ, архітектура і атмосфера якого в особливий спосіб передають сакральну таємницю і передчуття неймовірної радості від наближення свята Воскресіння нашого Спасителя, воскресіння наших надій на краще життя, зміцнення нашої віри в Бога, свою країну та самих себе. Щиро запрошуємо усіх львів’ян і гостей міста долучатись до заходу», –  наголошує в.о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР Марія Пилипчук.

Організатори концерту-містерії: парафія Всіх Святих Українського Народу (УГКЦ), Львівська міська рада, проект «Духовна велич Львова», ЛМГО «Українська молодь – Христові», Львівська обласна філармонія та Об’єднання «Самопоміч».