Храми Львова відзначають престольний празник на свято Преображення Господнього. Порядок богослужінь

a_Preobrazhennya_GospodnyeХристияни східного обряду відзначають 19 серпня свято Преображення Господнього. Це одне з дванадцяти найбільших свят у християнському календарі. Згідно з Євангелієм Ісус взяв із собою трьох свої учнів — Петра, Якова та Івана і вирушив з ними на гору. У момент преображення Господь дав можливість трьом апостолам побачити поєднання двох природ у Христі: божественної і людської. У народі це свято ще називають Яблучним Спасом, бо цього дня християни приносять до храму перші плоди (яблука, груші, сливи), щоб там їх освятити.

Чиатйте також: Владика Венедикт на Преображення ГНІХ: «Немає значення, які плоди ви принесете до храму. Головне те, що ви їх несете Богові на знак вдячності, що Він їх нам дає»

У Львові престольний празник на свято Преображення відзначають три храми міста. Публікуємо порядок святкових богослужінь.

Колаж храми ПреображенняУГКЦ

Храм Преображення ГНІХ (вул. Краківська, 21)

Парох: о. Ярослав Чухній
Святкове богослужіння розпочнеться об 11.00 год.

УАПЦ

Храм Преображення ГНІХ (вул. Ковельська, 37)

Настоятель: о. Тарас Машталір
Святкове богослужіння розпочнеться об 11.00 год.

Храм Преображення ГНІХ (вул. Роксолани, 43)

Настоятель: о. Володимир Біловус
Святкове богослужіння розпочнеться об 11.30 год.

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, кріпості духу, та віри в Боже милосердя. Хай Господь щодня переображує Ваші серця своєю любов’ю.