5 потужних християнських фільмів, завдяки яким Ви дізнаєтеся більше про св. Марію Магдалину

22 липня християни західного обряду відзначають свято св. Марії Магдалини.

Насвітанку Великодня їй першій об’явився воскреслий Ісус і наказав розповісти апостолам про Його Воскресіння.

З нагоди свята пропонуємо до Вашої уваги 5 фільмів, які, можливо, допоможуть Вам по-новому відкрити для себе постать Марії Магдалини.

1) Марія Магдалина (2000) Німеччина, Італія

  Коли шлюб між Амосом і Марією виявляється бездітним, він кидає її і отримує розлучення. Марія жадає помсти. Римський префект Сильванус погоджується їй допомогти, і Марія залишає разом із ним Магдолу. По дорозі вона зустрічає Іоанна Хрестителя, який провіщає прихід Месії і намагається допомогти їй замислитися про сенс її життя. Ця зустріч мимоволі призведе до поневірянь Марії, на шляху яких вона стане свідком кінця життя Івана. Живучи в світі жорстокості, несправедливості і зради, бачачи, як її помста обертається проти найближчих  людей,  зневірившись, вона одержить прощення від Ісуса і знайде порятунок.

 2)  Магдалина: Звільнення від ганьби (2007), США
  Марія Магдалина 3 роки рішуче ішла за Ісусом і змогла на власні очі побачити численні дива. Вона ділиться тими змінами, які почали відбуватися у її житті, дивами, вірою, новим ставлення до ближніх. Усьому цьому Марія навчилася у Христа, Який направив її на істинний шлях. У цій стріці Магдалина має роль оповідача, який ділиться своїм досвідом, як християнський шлях допоміг позбавитися сорому,який її переслідував. 

3) Марія Магдалина.  (2018)

У містечку Магдала, живе дівчина, яка не бажає бути такою як усі.  Вона не хоче  заміж, не приймає родинні звичаї, вступає у суперечки з батьком і братами. За вікном – зоря нашої ери. Невдовзі дівчина знайомться із мандрівним проповідником.Його звати Ісус, а дівчину Марія. Вона покидає родину і доєднується до апостолів. 

4) Біблія: Мужність (10 серія), 2013 рік США

У центрі сюжету 10 біблійних оповідей , починаючи від Книги Буття і завершуючи Книгою Одкровення.  З  10 серії зможете довідатися зокрема і про постать Марії Магдалини. 

 5) Вибрані  (2017-2020)The Chosen 

Це перший у історії багатосерійний телевізійний серіал про життя Христа та апостолів. Щоб його переглянути, треба завантажити на телефон додаток “The Chosen”. Перший сезон охоплює події від покликання перших учнів до зустрічі із самарянкою.  Також завдяки перегляду, довідаєтеся більше і про Магдалину.

За матеріалами Cinema Saint Clare та відкритими джерелами з Інтернету