5 речей, які допоможуть розпізнати Божу волю

Ви коли-небудь замислюєтесь, чи виконуєте Божу волю?  Вас хвилює, чи рухаєтеся Ви у правильному напрямку? В голові щодня рояться десятки думок: “А ця робота справді хороша для мене?”, “Скільки дітей у нас має бути?”, “Нам ходити у цю церкву, чи шукати іншу?”,  “Купувати цей дім, чи ні?”. Іноді зрозуміти, чого хоче Бог дуже легко, а іноді дуже складно. То як нам дізнатися, чи є на цю, чи іншу справу Божа воля?  Як ми з вам и можемо знати, чи це від Бога? Є кілька речей, які ми можемо робити, коли ми просимо Божого ведення та шукаємо його. Про це йдеться на фб-сторінці проєкту “Nebo.on”.

Почніть з молитви.

Звучить просто, чи не так? Так воно і є. Почніть з того, що просите Бога показати Вам Його конкретну волю до цієї ситуації. “І нехай виявить нам Господь Бог  твій ту дорогу, якою ми підемо, та те діло, яке ми зробимо”. (Єремія 42:3)

Шукайте Славу Божу.

Запитайте себе, чи благословляються мої стосунки з родиною? Чи допомагає це мені служити іншим?  “Повністю віддайтеся Богові, бо ви були мертві, але тепер у вас нове життя. Тож використовуйте все своє тіло як інструмент щоб робити те, що годиться на славу Божу”. (Римлянам 6:13)

Чи це згідно зі Святим Письмом?

Ми з Вами можемо відверто довіряти порадам Біблії. Ви ж не запитуєте у Бога, чи у Його волі обкрадати свого роботодавця, або обмовляти сусіда, бо самі розумієте, що це неправильно. “Усе Писання Богом натхненне  і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведеності”.

Будьте готові зачекати.

Наберіться терпіння. Божа воля точно варта, щоб зачекати. Не поспішайте, коли надійде правильний час. Бог дасть вам це знати. “Терпляче чекай Господа. Будь сміливим і мужнім. Так, терпляче чекай Господа”. (Псалом 27:14).

Довіряйте Богу.

Бог виконає свої обіцянки і свою волю, щодо Вас. Зізнайтеся, часом ми нетерплячі. Ми хочемо все і відразу. Але Бог бачить усю картинку, а ми лише один пазл.

Не все у житті зрозуміло. Будуть випадки, коли робитимемо усе вищеперечислене і все одно будемо непевні. Але не засмучуйтеся.  Ви можете довіряти, що якщо Бог хоче чогось конкретного у Вашому житті, Він направить Вас до цього. Якщо Ви довіряєте і прославляєте Бога своїм життям, Ви можете впевнено рухатися вперед.