“Актуальні питання православ’я в Україні” — круглий стіл відбудеться у Львівському музеї історії релігії

Відбудеться  круглий стіл 27 лютого 2019 року у Львівському музеї Історії релігії. Початок о 14:00. Організовує подію Інститут релігієзнавства.

 

27

У програмі круглого столу зустріч з Митрополитом Львівським і Сокальським Православної церкви України Димитрієм (Рудюком) – учасником Об’єднавчого собору українських православних церков (15 грудня 2018 р.) та учасником процедури підписання документа про автокефалію Православної церкви України у храмі Святого Георгія на Фанарі (5 січня 2019 р.)

В роботі круглого столу братимуть участь також начальник управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, Леся Корнат (тема «Православна церква на Львівщині: стан та перспективи»); кандидат наук державного управління, член Експертної ради з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій при Міністерстві культури України Устим Хаварівський («Правові засади реєстрації православних громад»);  кандидат історичних наук, доцент, директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Кметь («Змагання за автокефалію: історичний контекст»); настоятель храму Святих Апостолів Петра і Павла ПЦУ у м. Жовкві  о. Маркіян Каюмов («Об’єднавчий процес православ’я»); директор Інтернет-агенції «RISU» Тарас Антоншевський («Томос у контексті гібридної війни»).

Автор: Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР

Фото з Інтернету