У Львові посвятили пам’ятну таблицю присвячену Войцєхові Кіляру

DSC0072512 жовтня у Львові в рамках Третього перегляду сучасного польського кіно «Під Високим Замком» Генеральний вікарій Львівської архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек освятив пам’ятну таблицю присвячену видатному польському композитору Войцєхові Кіляру, встановлену на будинку №89 по вул. С. Бандери, де він народився і провів дитячі роки.

В урочистості взяли участь настоятель парафії св.. Марії Магдалини о. Павло Томис ОМІ, о. проф. Юзеф Волчанський, о. Рафал Зборовський з митрополичої базиліки і о. Кшиштоф Щебля, префект Львівської Вищої Духовної Семінарії, а також представники місцевої влади та громадськості міста. Повідомляють у Львівській Архідієцезії РКЦ

Представники духовенства та громадськості спільно наголошували, що Войцєх Кіляр написав не лише музику до понад 150 кінофільмів, а й сакральні твори, які високо оцінив св. Йоан Павло ІІ. Вихований в релігійному дусі композитор був також тісно пов’язаний з Ясною Горою у Ченстохові.

Ініціатором встановлення пам’ятної таблиці були вихідці зі Львова й околиць, котрі живуть у Катовіцах, а реалізувало цей захід Генеральне консульство Польщі у Львові.