5 різдвяних мультфільмів для перегляду з дітьми

За григоріанським календарем наближаються Різдвяні свята, попереду – довгі вихідні, тому маємо добру можливість розказати про народження Спасителя найменшим. Пропонуємо підбірку мультфільмів, які сподобаються і дорослим, і малюкам.

  1. Провідна зоря

Маленький відважний ослик на ім’я Бо працює на млині, мріючи вирватися на волю й побачити світ. І одного прекрасного дня його бажання виконується! Бо бачить у небі надзвичайно яскраву зірку й вирішує відправитися шляхом, на який вона вказує. Віслюка чекають дивовижні пригоди й зустріч із новими друзями, серед яких знайдеться мила овечка, голуб-жартівник і навіть трійця верблюдів. “Різношерсній” компанії мандрівників належить стати мимовільними учасниками й свідками найчарівнішої й чудової події – Народження Ісуса Христа.

2. Пісня Ангела 

Мабуть, чимало з нас дивилися у дитинстві про Алебастрового- Ангела з верхівки ялинки, який провадить головного героя дорогою до Вифлиєму.

3. Різдвяний скарб Міхея

В одну ніч звичайний хлопчик-пастух Міхей йде з дому, щоб заробити грошей для своєї сім’ї. Перед Міхеєм з’явився Янгол і повідав йому, що, йдучи за яскравою зіркою в небі, він знайде скарб. Відправившись за зіркою хлопчик потрапляє до Віфлеєму Який же скарб він там знайшов?

4. Дари волхвів

Мультфільм знятий за однойменним твором О’Генрі. У ньому – роздуми про власні пріоритети та особисті “дари”.

5. Різдвяна історія

Прекрасна екранізація твору Ч.Діккенса. Різдво відчиняє нам двері до власного серця, а також до сердець інших. Історія про скнару Скруджа якраз найкращий доказ, як можна перемінити душу із відчуттям радісної звістки про народження Ісуса.

Підготувала Юліана Лавриш за матеріалами сайту “Coffe and milk”