5 способів покращити свою молитву

Як ми сприймаємо молитву? Для нас це можливість вкотре сказати “Отче наш”? Можливість поставити собі “галочку” у списку виконаних  справ істинного християнина?  Про 5 дієвих способів покращити молитву розповіли у відео на порталі NEBO ON

Молитва – це не офіційна промова і кимось давно написаний текст. Це розмова з Богом. Бог створив людину для спілкування і хоче цього щодня. Розкажи Йому про свій день, про свої труднощі, розкажи чи легко тобі впоратися з ними. Скажи Йому про свої бажання і потреби, подякуй за все, що у тебе є. Скажи Йому який Він прекрасний і як ти потребуєш Його. Це все і є молитва. 

У тебе може виникнути запитання. Хіба Бог про це все не знає? Він же знає мою думку до того як я скажу. Навіщо молитися?

Комунікація – це основа життя. Комунікація, спілкування з людиною – це запорука добрих відносин з нею. Те саме дає комунікація з Богом. Вона підтримує ваші з Ним стосунки. Якщо нам бракує комунікації з другом, ця дружба починає згасати. 

 Є 5 способів поліпшити комунікацію з Богом.

1)Якщо молитва – це комунікація, то говорити можете не лише ви. Відповіді на всі питання, поради, настанови зберігаються у Божому Слові, у Біблії. Бог зі Слова створив увесь світ. У цій книзі кожне Слово – для тебе.

2)Моліться вголос.  Молитва вголос допомагає зосередитися. Ви відчуваєте, що Бог поруч, Такий який Він є. Тому з Ним легше порозмовляти.

3)Напишіть свої молитви. Хороша практика розмовляти з Богом за допомогою ручки і паперу. Велика частина цього шляху полягає у тому, що  ви можете поглянути на минулі молитви і зрозуміти наскільки ви вже зросли і на які молитви Бог вже відповів. Також ви зосереджуєтеся, щоб зібрати думки докупию.

4)Моліться у своїй машині.По дорозі на роботу, вимикайте радіо і уявляйте, що Бог сидить на передньому пасажирському сидінні і слухає вас. Скажіть все, що вас турбує.

5) Моліться за своїх друзів і колег. Особливо за тих із ким маєте труднощі у спілкуванні. Бог майстер Слова. Він зі Слова створив усе. Він неодмінно підкаже як налагодити із ними контакт.

Говоріть короткі молитви у серці чи вголос упродовж усього дня. Спілкування з Богом не означає, що ви просто вранці чи ввечері приймаєте рішення поспілкуватися з Ним 10-15 хвилин. Він готовий вислухати Вас щодня, щомиті, щосекунди.

Джерело: Nebo.On