5 святих до яких варто звертатися у молитві, щоб вдало вийти заміж, або одружитися

У час Інтернету і активного перебування у соціальних мережах, на жаль, далеко не всім вдається легко знайти людину з якою крокуватимеш усе життя пліч о пліч. Це пов’язано з тим, що у віртуальній реальності сучасні люди проводять більше часу, аніж у офлайні.  Звісно, у обставинах нашого життя, виявляється Божа воля стосовно нас  і не всі оберуть  саме подружній стан, а відчують поклик до монашого життя. Відповідь на ці наріжні питання у житті кожної людини варто шукати у молитві. Тому, ми й підготували для Вас інформацію про святих, до яких варто звертатися у молитві про вдале заміжжя, чи одруження.

Пресвята Богородиця та Йосип Обручник.

Це святе подружжя є ідеалом для кожної християнської родини. Саме тому, радимо молитися до них, коли перед Вами стоїть питання вибору стану.

Молитва про добру дружину

Святий Йосифе, пречистий Обручнику Богородиці Діви! Бог вчинив тебе найщасливішим чоловіком, давши тобі супутницею життя Найсвятішу і Непорочну Діву, Матір самого Бога. Через красу та святість твого життя ти став заступником усіх подружніх пар. Прошу тебе про щасливий вибір та благодать знайти добру, вірну, розсудливу та святу дружину, якій би я міг довірити своє серце і з’єднатися з нею міццю таїнства подружжя. Випроси їй життєву мудрість, велике серце, побожність. Щоби вона сяяла добротою та формувала життя родини згідно задумів Предвічного. Амінь.

Молитва про доброго чоловіка

Святий Йосифе, Обручнику Богородиці! На порозі дорослого та самостійного життя звертаюся до тебе по допомогу в прийнятті важливого рішення у справі подружжя та вибору доброго чоловіка. Свідомість того, що сама Найсвятіша Діва Марія – Матір Божа, знайшла у тобі найкращого супутника життя та вірного Обручника, приводить мене сьогодні в цій справі до тебе. Прошу тебе про благодать знайти доброго чоловіка, вірного товариша життя, з яким могла би з’єднатися вузами таїнства подружжя, створити родину сильну Богом, розділяти радості й негоди, у взаємному розумінні, повазі, любові та посвяті будувати щастя родинного життя на фундаменті Євангелії. Амінь.

Свята Великомучениця Варвара.

Варвара— римська християнська діва, свята, великомучениця. За переказами народилася на сході Римської імперії. Була дочкою заможного язичника Діоскора; він тримав її під замком у високій башті. Таємно прийняла християнство. Засвідчила свою віру перед батьком, який відступився від доньки і передав владі на розправу. За наказом претора Мартініана піддана тортурам. Через відмову зректися Христа засуджена на смерть. Страчена власним батьком, який відтяв її голову мечем. 

“Свята Великомученице Варваро! Я згадую сьогодні муки, які Ти перетерпіла за віру в Пресвяту Тройцю й прошу Тебе: молися за мене до Бога-Отця, щоб дав мені сили перемогти різні земські наклони, серце ж і душу піднеси до небесних речей.

Молися до Бога-Сина, щоб за Його ласкою я покинув(-ла) дотеперішню сонливість і лінивство й почав ревно ходити дорогами святого Євангелія.

Моли й Святого Духа, щоб відновив мене, скріпив і освятив.
Свята Великомученице Варваро! Нехай рaни Твого святого тiла уздоровлять рaни, які моїй душі завдав гріх, а Твоя невинно пролита кров нехай очистить мене.

Через муки й смеpть Твою, молю Тебе, свята Великомученице Варваро, не дай мені вмерти без покути й не прийнявши святі Тайни Тіла й Крові Господа нашого Ісуса Христа. Амінь

Свята Параскева П’ятниця

Принісши обітницю дівоцтва і відрікшись від благ світу, свята Параскева зазнала тортури і мученицьку смерть і гоніння імператора Діоклетіана. До неї звертаються у молитві про заступництво ; в подружньому безплідді; про гідних наречених.

Молитва святій мучениці Параскеві П’ятниці

О свята і преблаженні мучениці Христового Параскево, окрасо дівоцька, мучеників похвало, премудрих подив, віри християнської охоронниці, ідольския льсти облічітельніца, Євангелія Божественного поборницею, заповідей Господніх ревнітельніце, сподобилася прийти до пристановища вічного спокою і в Чертоза Жениха твого Христа Бога світло веселиться, подвійним вінцем дівоцтва і мучеництва прикрашена! Молимо тебе, свята мученице: буди про нас (імена) печальницею до Христа Бога, Його ж преблаженні зором повсякчас веселіш; Розженіться твоїми святими молитвами морок, який прибув від гріхів наших: випроси у Бога світел світло благодаті душевним і тілесним Очоси нашим: просвіти нас, затьмарених гріхами, світлом Божої благодаті, так твоїх заради святих молитов дасться безочесним солодке зір. О велика угодниці Божого! Про мужній діво! Про міцна мучениці, святая Параскево! Святими твоїми молитвами будь нам грішним помічниця, заступайся і молися про проклятих і зело недбайливих грешніцех, прискорить на допомогу нам, бо зело немічні есми; моли Господа, чиста дівчині, молі Мілосерднаго, свята мученице, молі Жениха твого, непорочна Христова невісто, та твоїми молитвами пособствовані, мороку ж гріховного ізбивше, у світлі істинної віри і діянь божественних внидем в світло вічний дні невечерняго, до міста радости пріснаго, в немже ти нині світло блістаеші славою і радістю безкінечності, славословящі і оспівуючи з усіма небесними силами трісіятельное єдине Божество, Отця і Сина і Святого духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Святий Миколай Чудотворець

Святий Миколай був багатою людиною і багато допомагав бідним людям. Відомий випадок,  коли один збіднілий чоловік не міг забезпечити своїх трьох доньок приданим. За тамтешніми звичаями, вони не змогли б вийти заміж, і, якщо б їм не вдалося знайти роботу, то довелося б стати повіями. Св. Миколай, у той час ще не єпископ, дізнавшись про це, вирішує скористатись батьківським спадком щоб зарадити біді. Протягом трьох ночей він пробирався до убогої хатини та щоразу закидав крізь вікно у кімнату, де ночували сестри, шмат золота — на придане для кожної з дочок. Крім того, святий Миколай бажав, щоб ті три дочки не знали хто їм закидав це золото. 

Великий угоднику і святителю Божий Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто зі щирим проханням вдається за твоєю допомогою! Ти допомагав тим, які до тебе вдавалися, допоможи й мені в усіх труднощах і потребах життя мого. Коли прийде хвилина, де сила моя заслабка, де труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, ти, угоднику Божий, подай мені помічну твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, хто у труд­нощах і небезпеці пам’ятав про тебе. Поблагослови мене святительською твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога спастися душі моїй. Амінь.

Свята Бригіда

Католицька свята, покровителька Європи, засновниця ордену бригідок.

 Впродовж перших 3-х років, Бригіда, не могла вимовити жодного слова. Але вже тоді  виявляла незвичайну побожність і у своєрідний спосіб хвалила Бога. Коли до неї повернулась мова, її побожність набрала виразнішої форми.Тоді вона багато часу посвячувала розмові з Богом у молитві.

Ще дівчинкою була заручена з Ульфом Гудмарссоном. У шлюбі народила 8-ро дітей.

За матеріалами з Інтернету