8 осіб з вадами слуху поїдуть до Тезе завдяки благодійникам

Нещодавно БО Фундація Духовного Відродження ЛА УГКЦ організувала благодійну вечерю на підтримку людей з вадами слуху. До доброчинної події долучилися митці, підприємці, стоматологи та всі небайдужі. Загалом було близько 35 учасників. Завдяки доброчинній події 8 осіб з вадами слуху зможуть поїхати у паломництво до екуменічного селища Тезе у Франції.

Також був присутній Високопреосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Вечеря відбувалася у одному із львівських ресторанів Офіціанти з цієї нагоди вивчили кілька слів на жестовій мові.

“Цей захід відбувається вже третій рік із дуже конкретною благодійною ціллю. Це паломництво до спільноти Тезе молоді та дітей з вадами слуху. Адже попри те, що зараз є багато засобів до комунікації, різних програм, це все одно є закрите середовище. І у суспільстві досі залишається багато стереотипів. Працюючи з глухими людьми, ми побачили, що Тезе – це для них певне відкриття. Адже торік кілька осіб завдяки такій благодійній вечері змогли поїхати у це екуменічне селище. Все ж таки жестова мова в різних країнах відрізняється. Власне цього року у силу обставин ми перенесли вечерю у ресторан “Citadel.Inn” і вони дуже люб’язно нас прийняли” – зазначив директор БО “Фундація Духовного Відродження” диякон Ігор Колбасюк

Мандрівка до Тезе триватиме з 29 липня до 14 серпня. За цей час паломники побачать море, побувають у містах-перлинах Європи:

“Учасники паломництва побачать Загреб літній і спекотний, відвідають парк атракціонів, Верону і звісно на морі, 2 дні у Ніцці. Також побувають у Марселі, Ліоні. 7 днів буде тривати програма у самому Тезе -екуменічному селищі у Франції, де монаша спільнота налічує 100 осіб. Туди приїжджає численна молодь з різних конфесій з усіх куточків світу. Разом моляться, комунікують, відбуваються воркшопи. Є сад тиші, де можна помолитися, посповідатися, долучитися до Літургії, поволонтерити, поспівати. На звороті паломники побачать Париж і Дрезден” – розповіла координатор благодійної вечері Анастасія Янків

Додамо, що при БО “Фундація Духовного Відродження” діє проект “Почуй мене” ,спрямований на підтримку соціального служіння Церкви для осіб з вадами слуху. У рамках проекту поліціянти, медики опановують ази жестової мови.

Фото із фб-сторінки БО Фунація Духовного Відродження