8 січня відбудеться концерт Коляда на !FESTrepublic

koliadanafestrepublic3-ffdb1ccf6a6aa0d0588fa42e0a867d2dTorban, LIRWAK, Joryj Kłoc будуть грати святкову програму на Різдво у Львові. У програмі концерту – українські давні колядки з щедрівками в сучасному звучанні. І Torban, і LIRWAK, і Joryj Kłoc – грають на давніх українських інструментах: трембіта, гуцульський бубон, бойран, дримба. Усі три гурти гратимуть на колісній лірі.

«Я «ходжу» в інтернет-експедиції, де знаходжу старі колядки. Потім ми робимо для них аранжування. На концерті представимо всі наші колядки», – розповідає Марічка Чічкова, вокалістка гурту Torban.

Колядування відбудеться 8 січня на !FESTrepublic о 19:00 год. Квитки на Gastroli

Довідка

Torban – молодий львівський гурт, названий на честь “панської бандури”.

Кожен учасник володіє кількома інструментами: колісною лірою, гітарою, концертиною, сопілкою, дримбою, гуцульским бубеном, і звичайно, – особливі голоси.

Гурт гратиме і співатиме давні коляди з усіх регіонів України, а також кілька весільних пісень.

LIRWAK – це молодий проект, створений екс-учасниками гурту Joryj Kloc – Гордієм Старухом та Олесем Ковалем. В процесі музичних пошуків до них також долучився Андрій Петрук, актор Львівського театру імені Леся Курбаса. Кожен з музикантів володіє досвідом і не одним інструментом. Гурт не припиняє експериментувати з автентичною музикою, проте шукає нових ходів взаємодії з нею.

Joryj Kłoc – галицько‑волинська обрядова гіп-гоп-дайбоже-рок-етно-чорт ватага, яка на підмостках коїть «шалену розруху» з різдвяною програмою КOZA. Вона містить 13 давніх первотвірних коляд, збережених у своїх мелодіях та текстах. 12 з них – древні українські коляди. Ще одна — давня польська, яку гурт надибав під час мандрівок Польщею.

Джерело: сайт ЛМР