9 осіб з вадами слуху вирушили зі Львова до Тезе

“Нехай ніщо тебе не тривожить… Бог завжди з нами” (кант Тезе)
9 осіб з вадами слуху зі Львова, за сприяння БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ вирушили до екуменічного селища Тезе у Франції. Супроводжує мандрівників о. Олег (Плішило), який володіє жестовою мовою. Загалом подорожуватимуть 56 хлопців та дівчат. У групі є також 8 сиріт, які вирушають у паломництво на благодійній основі. Перед тим як поїхати у мандри, молодь долучилася до Божественної Літургії у Архикатедральному Соборі Св. Юра. Паломників благословив Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Загалом мандрівка до Тезе триватиме до 14 серпня. За цей час, паломники побачать море, побувають у містах-перлинах Європи. Вони побачать Загреб, відвідають парк атракціонів, Верону і Ніццу. Також побувають у Марселі, Ліоні. Упродовж семи днів, пілігрими проживатимуть у самому Тезе. Де разом із монахами та однолітками з усього світу, молодь буде молитися, комунікувати, творити воркшопи.

Додамо, що більшість молоді з вадами слуху отримала змогу поїхати до Тезе завдяки благодійникам. У травні БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ організувала благодійну вечерю на підтримку людей з вадами слуху. До доброчинної події долучилися митці, підприємці, стоматологи та всі небайдужі. Загалом було близько 35 учасників.
У публікації використано матеріали БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ