“All we need is love” – завтра у Львові відбудеться зустріч молоді

AllУ неділю, 9 листопада, о 15.00 год., у каплиці Львівської міської ради відбудеться зустріч молоді з психологом на тему: “All we need is love” (“Все, що ми потребуємо – це любов”).

Під час лекції учасники обговорять питання: що таке любов, стосунки чоловіків та жінок, відмінності у їхньому розумінні любові і відкритість кожного до цього почуття.

«Ми пропонуємо альтернативу алкогольних вечірок студентам, які хочуть активно проводити час. Тут молодь з різних університетів має нагоду зустрітися та повеселитися» – розповідають організатори.

По завершенні лекції передбачений перегляд короткого метру, ділення думками та неформальне спілкування!

Організовує зустріч рух «Зустрінься» благодійної організації “Фонд “Разом для молоді” у рамках реалізації проекту Духовна велич Львова.

Довідка:

Рух «Зустрінься» благодійної організації “Фонд “Разом для молоді” заснований о. Салезіянами. Проект розпочався в лютому цьогоріч, за цей час відбулося близько 6 зустрічей різного формату (вечірки, лекції, дискусії та спілкування). Організатори представляють теми, які цікавлять молодь, частину з них пропонують самі учасники і обирають з допомогою голосування у соціальних мережах.