Альтернатива Хелловіну у Львові: молодіжні чування за прославу митрополита Андрея Шептицього

ВервицяЦьогоріч, 1 листопада, у день 70-ї річниці смерті митрополита Андрея Шептицького, розпочинається рік цього великого подвижника віри. З цієї нагоди 31 жовтня о 20.00 год. у каплиці Митрополичих палат відбудуться молодіжні чування. Зустріч розпочнеться молитвою за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, після якої до учасників чувань звернеться Високопреосвященніший владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський. Далі молодь урочисто зі свічками перейде до Собору Св. Юра, де розпочнеться вервиця. Особливістю вервиці буде, те, що учасники розважатимуть над посланнями митрополита Андрея.

«Хоч послання написані більш як століття тому, вони стосуються сьогодення і під час вервиці відбудеться сучасне прочитання цих вагомих слів митрополита Андрея. Ми прагнемо щоб молода людина зрозуміла свою місію: пам’ятати про героїв і відбудовувати нашу державу» – зазначив о. Павло Дроздяк капелан ЛМР.

Для того, щоб молитва була активною вервиця відбудеться за участю Молодіжного хору Архикатедрального Собору Св. Юра, камерного хору “Soli Deo” Храму Пресвятої Євхаристії та струнної групи молодіжного академічного симфонічного оркестру “INSO-Львів”.

«Цього вечора ми перебуватимемо у стіп нашого Великого Митрополита Андрея, разом із молоддю, задумаємося над одвічними проблемами, актуальними і сьогодні. Цей вечір є надзвичайно важливим у розумінні того, з ким я бажаю жити, кого я хочу запросити у свій світ, адже також цього вечора у місті відбуватимуться різного роду вечірки – присвячені Хелловіну та культу смерті.

Дуже тішуся, що Церква цьогоріч пропонує альтернативний захід до цього іноземного свята. Адже для молоді це буде своєрідний вибір. Що ти обираєш: смерть чи життя? Ми й так перебуваємо в обіймах смерті, тому чи не варто вже нарешті відкинути це все і звернутися до Бога. Ми закликаємо поговорити про життя» – розповів о. Павло Дроздяк.

Організовує чування молодіжна спільнота “Святоюрська молодь” спільно з молодіжною комісією Львівської архиєпархії.

Вшанування пам’яті  митрополита Андрея Шептицького продовжить Архиєрейська Божественна Літургія 1 листопада о 10.00 год. в Архикатедральному Соборі Святого Юра, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Крім того, о 16.00 год. відбудеться Академія-Реквієм, присвячена Митрополитові Андрею Шептицькому. Виконавці: солісти, хор та камерний оркестр Заслуженої капели України “Трембіта”.