У наступному випуску проекту «Топ 10 УГКЦ» розкажуть про десять львівських храмів

Кожна церква, як і кожна людина, є унікальною й окрім зовнішньої фасадної краси має свою незвичну історію заснування та  індивідуальні особливості парафіяльного життя. Тому у наступному випуску команда проекту «Топ 10 УГКЦ» розповість історію 10 львівських храмів від давнини до сучасності.

Ви дізнаєтесь, яка із церков вважається найстарішою та побудованою за сприянням Богдана Хмельницького, де зібрано автентичні хоругви та хрести, привезені з різних куточків України, а також у якому із храмів Львова усі ікони намальовані виключно студентами та ще багато цікавого.

«Сакральний Львів» – тема 5 випуску, яка має що розповісти і чим здивувати не лише гостей міста, але і справжніх корінних львів’ян.

«Львів, такий рідний і здається такий уже звіданий. Знайомі вулиці, будинки, монументи і храми – ми проходимо повз них щодня, але з головою поринувши у власні думки та переживання, не помічаємо ту велич та красу, яка є поряд із нами» -переконані ініціатори проекту.

Нагадаємо, попередні 4 випуски проекту «Топ 10 УГКЦ» були присвячені інноваціям, служінню, християнському відпочинку та особистостям. Переглянути їх можна тут: www.top10ugcc.org