Архієпископ Мечислав Мокшицький бере участь у Міжнародній Богословській Літній Академії в Айґені (Австрія)

max-20170829130250397Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький бере участь у 29 Міжнародній Богословській Академії, котра розпочалася у неділю, 28 серпня 2017 року, у місцевості Айґен (Австрія). В цій Академії яка відбувається у соту річницю з’яв Діви Марії у Фатімі і має назву: 100 років Фатіми: «Богословський зміст послань затверджених Церквою обявлень Марії».

У своїй гомілії під час Святої Меси на початок цієї Академії архієпископ Мечислав, сказав:

«В літургійний спомин св. Августина, єпископа та доктора Церкви, ми зустрічаємося на Святій Месі, щоб не лише рпославляти Бога, але й поглянути на величність життя сьогоднішнього покровителя. Він промовляє до нас своїм життям, що є таким далеким від сучасності, а водночас дуже близьке сучасному світові, що відходить від християнських цінностей. Він промовляє до нас як свідок морального занепаду, а водночас як свідок перемоги правди Євангелія, яка здійснює в ньому переоцінку слів думок та вчинків.»

«Сьогодні потрібно щоб ми на шляху до Ісуса Христа знайшли своє служіння. Воно не легке. Воно дуже вимогливе, але якщо ми хочемо звіщати світові Того, хто є Дорогою Правдою і Життям, має стати подібними до Нього, покидати своїбажання, і реалізувати волю Отця Небесного. Цього вимагають наші часи щоб не лише говорити про віру але жити вірою щоб інші в нас і через нас наново відкривали Христа і закохалися в Його любов.» – підсумував свої розважання Митрополит Мечислав Мокшицький.

Ця літня Академія, що відбувається вже 29 рік поспіль, триватиме до середи 30 серпня і після трьох днів доповідей на завершиться обговоренням та молитвою Ангел Господній.

Довідка

Міжнародна Літня Богословська Академія в Айґен є ініціативою Товариства Священиків Лінцу, і відбувається щороку. Академія намагається на найвищому рівні, якомога доступнішою мовою обговорювати актуальні та основоположні питання богословя, чітко опираючись на вченні Учительського Уряду Церкви, таким чином намагаючись зробити зрозумілим і доступним Одкровення сучасній людині. Тут зачитують свої доповіді відомі та визначні богослови та науковці, а єпископи та кардинали очолюють Євхаристії та проповідують.

Джерело: Львівська Архідієцезія РКЦ в Україні