Архієпископ Мечислав Мокшицький: “Розарій наповнює мене силою в духовному житті”

З плином часу я дедалі краще усвідомлював суть і красу розарієвої молитви. Разом із Марією ми роздумуємо про життя Господа Ісуса, і Вона допомагає нам. Такою думкою поділився Архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський в рамках жовтневого проєкту “Розарієві історії від єпископів” Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні.

“Хвилини нашого життя пересуваються, як намистинки на вервичці, бо до цієї молитви ми залучаємо своє повсякдення, турботи, радощі та прохання. 
Розарієва молитва супроводжувала мене протягом підготовки до священства, а згодом і в самому священстві. Я бачив, чим вона була для святого Йоана Павла ІІ. Коли він прокидався, то лягав хрестом на підлогу спальні й молився Розарій, а потім іще кілька разів на день брав вервицю до рук, бо знав, яку велику силу має ця молитва. Сама Божа Мати заохочувала нас молитися на розарії. Він наповнює мене силою в духовному житті, у всіх моїх справах. Цього року у Львівській архідієцезії ми відкрили Розарієвий Конгрес, який розкриватиме вірним велич цієї церковної традиції та її значення”, – поділився Львівський Митрополит.

Пригадаємо, що у Римо-Католицькій Церкві традиційно місяць жовтень присвячений молитві на розарію.