Архиєпископ Мечислав Мокшицький перебував із візитом в Язловці

max-20170720095020410Архиєпископ РКЦ Мечислав Мокшицький приїхав до монастиря сестер Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Язловці. Тут він зустрівся із учасниками Оази Нового Життя I ступеня.

Молодь впродовж 15 днів бере участь у відпочинкових реколеціях. Кожен день відповідає таємниці Святого Розарію, завдяки чому учасники протягом двох тижнів можуть пережити найважливіші події літургійного року.

“Архиєпископ Мокшицький  сердечно привітався з молоддю, а також  з групою волонтерів з Польщі, яка приїхала до України з метою впорядкування давніх польських цвинтарів. Пізніше учасники і гості розказали, з яких місцевостей приїхали, після чого зробили спільні фотографії. Під час спільного обіду ми мали час на вільну розмову, під час якої поділилися своїми враженнями від пережиття реколекцій”, – розповідає аніматор Пьотр Подканські. Наступним пунктом візиту був вихід до монастирського саду, в якому молодь представила коротку сценку яка показувала біблійну історію про воскресіння померлого Лазаря.

Зустріч закінчилася благословенням єпископа на подальше пережиття реколекцій, а також подякою, яку склали учасники за відвідини та слова, які були до них скеровані.

Аніматори Пьотр Подканські та Ірина Завальська

Джерело: Католицький Медіа-Центр