У Соборі св. Юра відбудуться Великодні нічні богослужіння

54_c1844Львів’ян та гостей міста запрошують до Архикатедрального Собору св. Юра (площа Святого Юра, 5) на торжественні Великодні богослужіння. Вперше за довгий період часу вони відбудуться у нічну пору.

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ

15 квітня 2017 р. Велика Субота

10:00 – Вечірня з Літургією св. Василія Великого

14:00 – Посвята пасок. (через кожні 30 хвилин)

16 квітня 2017 р. Неділя. Воскресіння Христове

22:00 (субота, 15 квітня 2017 р.)

Надгробне.

Воскресна Утреня.

Архиєрейська Божественна Літургія.

08:00 –Архиєрейська Божественна Літургія (пряма трансляція).

11:00 –Божественна Літургія.

16:00 – Воскресна Вечірня.

«Дуже приємно, що цьогоріч в Соборі св. Юра ми відновлюємо добру традицію нічних Пасхальних богослужінь. Вже цієї суботи, о 22.00 год., розпочнемо торжественну Пасхальну Утреню, після якої одразу відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія. Її очолить Преосвященний Владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Орієнтовно все триватиме до 01:00-01:30 год. для того, щоб люди потім могли повернутись назад додому. Надзвичайно символічно розпочинати такі моління вночі, адже навіть в наших піснеспівах ми говоримо про світанок нового дня. Саме тому в нічну пору будемо торжественно славити Воскресіння Христове», – зазначає о. Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради, священик Архикатедрального Собору св. Юра УГКЦ.

Всіх тих, хто має можливість: і львів’ян, і гостей нашого міста, запрошують взяти участь у святковому Богослужінні. Велику Пасхальну Утреню буде супроводжувати своїм співом Митрополичий хор Собору св. Юра під керівництвом Надії Поворозник.

«Очікуємо досить глибокого і чуттєвого пережиття Пасхи Христової. Ми вирішили відновити традицію вечірніх святкових богослужінь, тому що Церква розвивається, і також розвивається й літургійне благочестя Собору. Власне в цей спосіб ми хочемо запропонувати вірним таку форму входження в свято Пасхи», – наголошує о. Павло Дроздяк.