Архиєрейською Літургією у храмі св. Архистратига Михаїла відзначили престольний празник

Сьогодні, 21 листопада 2018 року Архиєрейською Літургією відзначили престольний празник у храмі св. Архистратига Михаїла. Очолив Богослужіння єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк).

DSC_1177


На спільній молитві були присутні представники влади, військовослужбовці, громада, чернецтво. Долучився до молитви і міський голова Львова Андрій Садовий. На важливості свята Собору Архистратига св. Михаїла наголосив владика Теодор і наголосив, що кожен християнин має пам’ятати, що Господь усіх створив вільними і гордість порушує Божий порядок -порядок миру і спільноти, добра і справедливості:

“Важливе це свято тому, що у цей день Господь подає нам дуже потрібну науку для нашого щоденного життя. Буває так, що одна людина вивищується перед іншими і прагне підпоряткувати собі другу людину і сказати, що він є кращий, чи мудріший. Це відносини, у основі яких лежить один гріх, який у Катехизмі названий першим гріхом. І це гордість. Але це нелад, бо Господь так не хотів . Бо коли Він у премудрому плані нас сотворював, то не прагнув і не прагне, щоб хтось вивищувався над своїм ближнім”. 

Владика також підкреслив, що св. Архистратиг Михаїл є символом боротьби за гідність.

Нагадаємо, що сьогодні о 17:30 у храмі відбудеться Вечірня, а о 18:00 буде концерт храмових хорів. Серед них будуть “Аксіос” та “Благовіст”.  Додамо, що престольний празник відзначають сьогодні у чотирьох храмах Львова.

Підготувала О. Бабенко