Бенедиктинці зі Солонки запрошують молодь особисто познайомитися із життям монастиря

Бенедиктинська родина в Солонці, що на Львівщині, запрошує молодь і усіх тих, які почувають себе молодими, пожити кілька днів у монастирі. Про це інформує сайт Римсько-католицької церкви в Україні. 

Відтепер стиль життя бенедиктинців ритм молитви і Літургії, праці і співу, читання і мовчання –  можна досвідчити особисто. «Прийди і подивись, засмакуй і захопись пригодою бенедиктинського життя!» – запрошують монахи. Така можливість буде корисною для всіх, хто цікавиться монашим життям, хоче цікаво провести час канікул, а ще – розпізнає своє покликання.

Крім нагоди відчути себе одним із братії монастиря бенедиктинці пропонують також нову ініціативу під назвою «Патерикуй!». Як повідомляють на сайті РКЦ, вже зі суботи, 22 липня, монахи запрошують усіх охочих, незалежно від віку чи освіти, на зустрічі, під час яких читатимуть роздуми Отців Церкви та древніх християнських письменників. 

Античні та середньовічні письменники є не лише свідками та вчителями нашої віри, але, як віримо, також натхненням для нас – сучасних, зазначають організатори. На зустрічах читатимуть кілька вибраних фрагментів із творів різних Отців Церкви, пов’язаних тематично. Після прочитаного можна сміливо ставити питання та дискутувати між собою, щоб зрозуміти послання попередників. Крім того, у спільноті бенедиктинського монастиря в рамках зустрічей заплановано участь у Літургії Годин та Євхаристії.

«Нова ініціатива скерована на широке коло учасників, а особливо тих, хто хоче збагатити свою віру вченням християнських письменників давніх часів та цікавиться Отцями Церкви. Адже вони, пишучи для своїх сучасників, залишили свою науку та огорнули всіх своїх читачів, отже і теперішніх, своєю молитвою. Святий Бенедикт у своєму Статуті рекомендував монахам не тільки приділяти багато часу читанню Слова Божого, але й щодня читати Отців Церкви», – заохочують організатори. 

Детальніше про зустріч в суботу, 22 липня – на сайті Львівської Архідієцезії РКЦ.