У Львові безхатченків та усіх потребуючих запрошують на різдвяний обід до храму

kJKCYeis6NMУ четвер, 7 січня 2015 року, спільнота святого Егідія традиційно організовує різдвяний обід для безхатченків та малозабезпечених людей, який розпочнеться о 15.00 год. у храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у Львові (вул. Личаківська, 175).

Понад 250 потребуючих зможуть скуштувати різдвяних страв, поспілкуватися у теплому колі та отримати подарунки.

За словами настоятеля храму о. Андрія Боднара, такий святковий обід організовують уже третій рік поспіль.

«Після різдвяних Літургій, у приміщенні храму, разом з волонтерами встановлюємо та накриваємо столи. За кожним столом закріплений аніматор, який слідкує, щоб гості отримали належну опіку та ініціює й провадить розмову. Приходять різні люди: і безхатченки, і малозабезпечені, і просто самотні люди, яким ні з ким поділитися радістю Різдва» – розповідає о. Андрій.

Після обіду на учасників чекають різдвяні подарунки.

«Окрім спільноти св. Егідія  до організації активно долучаються також парафіяни храму. Приносять продукти, необхідні речі або ж стають волонтерами» – зазначає настоятель.

Організатори запрошують долучитися до організації різдвяного обіду всіх охочих. Збір волонтерів  на подвір’ї храму о 13.00 год.

Додамо, що спільнота святого Егідія впродовж року, двічі на тиждень у Львові роздає їжу, напої, теплий одяг, ліки бідним та безхатченкам в центрі і привокзальній частині міста, організовує пункти обігріву, а також спілкується з потребуючими. В багатьох випадках для бідних ці зустрічі з нами –  єдина нагода поговорити, поділитися своїми проблемами чи радощами, це єдина можливість відчути на собі небайдужий погляд іншої людини, відчути себе цікавим, потрібним. Спільнота діє у місті вже понад 15 років.