Біля Латинської Катедри відкрили фотовиставку до 100-річчя св.Папи Івана Павла ІІ

18 травня 2020 року, у столітній день народження св. Папи Івана Павла ІІ, біля Катедрального Собору Внебовзяття Пресвятої Діви Марії РКЦ відкрили унікальну фотовиставку просто неба, за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.

Присутніх благословив Митрополит і Архиєпископ Львівський РКЦ, секретар Папи Івана Павла ІІ, Мечислав Мокшицький:

«Святий Папа Іван Павло ІІ завжди носив у своєму серці Львів та Україну. Я переконаний, що він сьогодні з вікна Отця Небесного споглядає на нас і випрошує нам потрібні благодаті».

Своїми спогадами про перебування святого Папи Івана Павла ІІ у Львові у 2001 році поділився о.Роман Кравчик, настоятель Архикатедрального Собору св. Юра УГКЦ:

«Святий Папа Іван Павло ІІ став для нас великим взірцем. Копіюймо і наслідуймо його, він показав нам, як жити з Богом: любімо ближнього, молодь, свою Батьківщину. Дякую Богові, що впродовж всього візиту Святійшого Отця мав можливість мешкати з ним у Митрополичих палатах».

До привітань долучилися міської та обласної влади.

«Папа Іван Павло ІІ є у нашому серці. Якби не карантин, то вся площа біля Катедри була б заповнена людьми. Кожен із нас, хто мав шанс доторкнутися до нього, бачити його, слухати його лишає цей спомин на все своє життя. Він був рідним для людей всіх національностей. Я вірю, що молитва до святого Папи Івана Павла ІІ має велику силу», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Експозиція виставки розташована біля Латинської Катедри. Кожен охочий може її оглянути.

Підготувала Юліана Лавриш, фото Оксани Бабенко