Про місію капелана та війну на Сході України зсередини говорили у Львівській духовній семінарії УГКЦ

portfolio15 жовтня у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа відбулась зустріч із полковником Павлюком Олександром Олексійовичем, командиром 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького. Під час зустрічі полковник розповів, якою є війна на Сході України зсередини.

Перш за все, Олександр Олексійович наголосив на надважливій місії капелана, священика, якому військовий може сказати те, що його турбує, можливо, навіть те, чим би ніколи не поділився з найріднішими людьми. Саме духовний наставник може допомогти попередити та вберегти від нервового зриву, який може статися з огляду на весь жах воєнних реалій.

Також пан Олександр наголосив на тому, що не потрібно з гарячою головою звільняти окуповані території негайно, жертвуючи тисячами життів молодих патріотів. За його словами, необхідно дочекатися того моменту, коли місцеві жителі Донбасу зрозуміють, хто є справжнім окупантом, а хто бореться за добробут кожного.

Після розповіді полковника Павлюка, семінаристи мали нагоду запитати те, що їх цікавить про війну на Сході нашої держави.

За матеріалами: Медіа-Центру ЛДС