В УГКЦ розпочалась декада місійності

dekada2016На свято Вознесіння Господнього, 9 червня, в Українській Греко-Католицькій Церкві розпочалась Декада мiсiйностi. Вона триватиме  до 18 червня. Пройти її допоможе «Путівник Декади місійності», де на щодень публікується Слово Боже, роздуми, цитата дня,  значення, молитва, місійне завдання.

Ця декада – спільна дорога до дня П’ятдесятниці, до якої Церква закликає всіх долучитися і роздумати впродовж наступних десяти днів над щоденними читаннями під час Літургії з книги Діянь апостолів. Ця книга є продовженням Євангелія від святого Луки, розповіддю про те, що відбулося з Церквою після вознесіння Ісуса. Саме приклад життя ранньої Церкви, її народження, розвиток і місійна діяльність, творять модель для нашої активної місії в сучасному світі. Теми, на які звертає увагу автор у Діяннях апостолів, допоможуть нам краще відповісти на заклик Блаженнішого Святослава, який він скерував до нас у Пастирському посланні «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

«Беручи активну участь у духовних заходах Декади місійності, ми покликані наново відкрити і збагнути, що наші парафіяльні спільноти та сім’ї (домашні церкви) є за своєю природою місійними. Усвідомлення цього випливає з дару нашого Хрещення, завдяки якому всі вірні силою цього святого таїнства взяли на себе зобов’язання вірити, жити, служити і ділитися досвідом своєї віри в Христа, – ділитися не тільки зі своїми рідними, а й з усіма ближніми там, де перебуваємо. Отже, місія для нашої парафіяльної спільноти – дозволити Христові глибше ввійти в наше життя, а також нести Добру Новину поза нашу спільноту, поширюючи межі Божого Царства» – зазначають в УГКЦ.

Путівник Декади місійності (українською і англійською мовами) та Інструкції для священиків можна завантажити за цим посиланням www.vydannya-pc.com

За матеріалами: sobor-svyura.lviv.ua