Блаженніший Епіфаній відзначив Митрополита Львівського і Сокальського ПЦУ орденом Архистратига Михаїла

 Про це поінформували у прес-службі Православної Церкви України.

Відзначаючи 1032-гу річницю Хрещення Руси-України та день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого, 28 липня 2020 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.
Його Блаженству зокрема співслужили  Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, а також Митрополит Львівський Макарій.
Після прочитання Євангелія Предстоятель помісної Української Православної Церкви виголосив Послання з нагоди 1032-ліття Хрещення Руси-України і 400-ліття рукоположення святителя Іова на Митрополита Київського і всієї Руси та відновлення ієрархії православної Київської Митрополії.
Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).
На завершення урочистої відправи Митрополит Епіфаній відзначив орденом святого Архістратига Михаїла 1-го ступеня митрополита Львівського і Сокальського Димитрія.

“Днями ієрарх нашої Церкви святкував 20-ліття з часу своєї архиєрейської хіротонії, та 25-ліття з часу постриження у чернецтво, саме тут, у відродженій Михайлівській Золотоверхій обителі. Саме Ви, Високопреосвященний Владика Димитрій, вже 30 років трудитесь для розбудови Української Православної Церкви. Тому я бажаю, щоб Господь і надалі укріпляв Ваші сили, дарував Вам міцне здоров’я, щоб і надалі, ще не одне десятиліття, ми разом із Вами раділи нашим спільним благословенним успіхам у розбудові нашої визнаної автокефальної помісної української православної Церкви. Аксіос”, – наголосив Блаженніший Митрополит Епіфаній.

Фото отця-диякона Андрія Сидора