Блаженніший Митрополит Макарій відвідав Рівненсько-Волинську єпархію УАПЦ

csm_20615909_140984056499578_3438124756666209868_o_cfbd4fb25dУ суботу, 5 серпня 2017 року, в день вшанування Почаївської ікони Божої Матері, Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ, перебуваючи з Першосвятительським візитом на теренах Рівненсько – Волинської єпархії, відвідав релігійну громаду парафії Архістратига Михаїла у с. Новий Двір (Турійського району Волинської області), освятивши новозбудований храм і Престіл.

Будівництво цього храму проводили впродовж багатьох років, за час яких постійно змінювались настоятелі. Однак, з часу, коли настоятелем храму був призначений прот. Олександр Дулько, відбулись очевидні зміни:  організувалась громада, успішно завершилось будівництво храму. У цьому допоміг своєю особистою невеликою пожертвою і Митрополит Макарій, який зокрема звертався за матеріальною допомогою для будівництва храму, його завершення та оздоблення, і до священиків Волинського деканату.

Читайте також: “Блаженніший Митрополит Макарія: “Я не тримаюсь за Предстоятельство”

Предстоятель УАПЦ, висловлюючи вдячність настоятелю та парафіянам цієї парафії за старання у будівництві церкви, з нагоди 10 – ліття пресвітерської хіротонії, нагородив настоятеля такими церковними нагородами – хрестом з прикрасами, який був подарований парафіянами, а також митрою, яку від себе особисто подарував Владика Макарій.

Джерело: Львівська єпархія УАПЦ