Блаженніший Святослав передав картину з приватної колекції для відновлення історичної спадщини Львова

шевчукКартина від Блаженнішого Святослава, книги від Національної спілки архітекторів та Оксани Караванської з авторською футболкою – нові лоти благодійного «Аукціону надій», який 30 жовтня відбудеться у Львові.

Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук передав на «Аукціон надій» картину з приватної колекції. Автор полотна “Кропивник” Юрій Копчак – учасник понад 80 міжнародних, всеукраїнських виставок, пленерів та арт-фестивалів, член Національної спілки художників України, ініціатор та керівник всеукраїнських пленерів живопису. Його твори зберігаються в музеях та приватних колекціях у різних країнах світу.

12162313_966930770011720_1039022582_oБез сумніву, саме цей лот буде одним із найцінніших на цьогорічному благодійному студентському заході, переконані організатори.

За виручені кошти з аукціону планують здійснити реставрацію скульптури «Ощадності» у Львові.

Ще одним лотом, від Національної спілки архітекторів України, стала книга архітектора, професора Міжнародної Академії архітектури, почесного академіка Української академії архітектури Юрія Пісковського. Альбом з промовистою назвою «Портал» – результат багаторічної праці архітектора і фотохудожника. Книга вагою близько 5 кг містить майже 900 світлин на 700 сторінках.

Відома дизайнерка Оксана Караванська теж зробила свій внесок у відновлення історичної спадщини Львова і передала студентам лот: фірмову футболку з елементами української вишивки та цьогорічну новинку Форуму видавців «Стильну книжку для панянки». Дебютна книга Оксани Караванської побачила світ у «Видавництві Старого Лева» з ілюстраціями Анастасії Стефурак. «З подякою за небайдужість до рідного Львова», – такий авторський підпис книги отримає той, хто придбає її на «Аукціоні надій».

12167062_1026022207462247_1775386263_nНагадаємо, 30 жовтня у Львові відбудеться масштабна студентська акція – «Х Аукціон надій», мета якого зібрати кошти на відновлення скульптурної композиції Леонарда Марконі «Ощадність», що з 1891 року прикрашає будівлю Львівського музею етнографії та художнього промислу.

За матеріалами: ubs.edu.ua