Блаженніший Святослав: “Сьогодні ми віддали долю України в руки Пречистої Діви Марії”

Дорогі брати і сестри, ми щойно пережили особливу хвилю, історичну хвилю. Мабуть кожен з вас, буде розповідати своїм дітям, внукам, дасть Бог, правнукам про те, що це була хвилина перемоги.  Хвилина, коли ми віддали долю України в руки Пречистої Діви Марії.

Тому що війна, яка ведеться сьогодні це є духовна боротьба. Боротьба добра зі злом.  Тому що війна, яка ведеться сьогодні, це є духовна боротьба. Боротьба добра зі злом. І посвята росії і України Непорочному Серцю Марії – це є момент, коли ми віримо,  що за молитвами Богородиці, добро переможе.  Була посвячена росія. Через те, що Богородиця просила, щоб той акт був зроблений, бо інакше звідти  пошириться зло по цілому світі. І знищить країни, народи, принесе страждання людям, Молимося за наших ворогів, аби Господь зупинив їхню вбивчу руку. І тут у Зарваниці  ми разом зі Святішим Отцем посвятили нашу Батьківщину Україну під Покров Її Непорочному Серцю. Бо знаємо, що сьогодні, Мати Божа є із Україною, з нашим страждаючим народом. Наша доля сьогодні в надійних материнських руках. Я хочу подякувати усім владикам, які чисельно зійшлися для цієї історичної події, Але особливо ми єдналися у молитві з владиками у Харкові, де вже є комендатська година, владикою Василем Тучапцем, Владикою Степаном у Запоріжжі, Владикою Михаїлом у Одесі. Ми єдналися з нашими владиками у різних країнах світу. Владиками із Західної Європи, Америки, Австралії. З усіма католицькими єпископами цілого світу. Відчуваємо сьогодні, що весь світ разом із нами.

Хочу подякувати усім вам, які сьогодні взяли участь у цій історичній події. Будучи присутніми тут, у Зарваниці, а також єднаючись з нами у трансляції нашого “Живого телебачення”. Наша вдячність лине до Святішого Отця Папи Франциска. Сьогодні просимо: “Пресвята Богородице спаси нас, Непорочне Серце Марії врятуй Україну”. Амінь!