Блаженніший Святослав закликав пожертвувати Святу Літургію за перемогу добра над злом в Україні

У цю неділю я закликаю всіх християн, які будуть спішити до своїх храмів, про молитву за Україну і Український народ. До цього закликав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 46-й день війни росії проти України.

Глава Церкви відзначив, що Український народ відчуває, що ця війна не є війною лише проти якоїсь державної структури чи якоїсь частини Українського суспільства. Це є тотальна війна на знищення всього українського народу. Ми це бачимо по наслідках, по діях окупантів на нашій землі. Блаженніший Святослав зауважив, що з кожним днем в Україні відкриваються страшні злочини окупантів.

Саме в неділю він пригадав одні обставини, які, за його словами, просто потрясли всіх віруючих людей.

«На Чернігівщині в селі Лукашівка у православному храмі Вознесіння Господнього, який є пам’яткою архітектури, окупанти встановили свій штаб. Вони збезчестили православний храм. Там допитували, піддавали тортурам людей. І сьогодні навколо цього храму ми знаходимо десятки тіл невинно убієнних українців…», – розповів Глава УГКЦ.

Господи, попросив Глава Церкви, допоможи нам шанувати стосунок з Тобою, допоможи нам бути добрими Твоїми дітьми, допоможи нам святкувати святий день так, як Ти від нас це очікуєш.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело: http://news.ugcc.ua/v