«Бог мені друге життя дав»: у Львові охрестили 16-літнього юнака, врятованого з-під обстрілів у Бахмуті

У Львівській дитячій лікарні святого Миколая охрестили 16-річного хлопця із Бахмута, що отримав серйозні поранення під час артобстрілу рідного міста. Чин хрещення звершив капелан лікарні, а хресними батьками юнака та його матері стали лікарі, які врятували хлопцеві життя. Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

З трисантиметровим уламком від снаряду біля серця юнака два місяці тому доправили до Першого медоб’єднання Львова. У важкому стані везли понад тисячу кілометрів через усю країну. У день обстрілу загинув племінник Микити. Було поранено двоюрідного брата. У тіло ж самого Микити потрапило шість уламків. Один із них зупинився просто біля серця.
 
Дитячі хірурги Лікарні Святого Миколая, які оперували підлітка, кажуть: цей хлопець народився у бронежилеті. Юнак розуміє, що дивом вижив. «Якась невидима сила рятувала мене весь цей час», – каже Микита. Після всього пережитого хлопець разом з мамою Тетяною вирішив прийняти хрещення тут у Львові, у лікарні, де йому і врятували життя.
 
Таїнство відбулося у каплиці Дитячої лікарні Святого Миколая. Чин Хрещення звершив священник Львівської Архиєпархії УГКЦ Олександр Руденко, капелан лікарні Святого Миколая. «Вони шукали Бога, вони хотіли з Ним з з’єднатися в особливіший спосіб. Бо на війні немає невіруючих», – підкреслює о. Олександр.
 
Хресними батьками для мами зі сином стали лікарі. Долучилися до Таїнсьва Хрещення хірурги Олександр Калінчук та Андрій Дворакевич, а також фізичний терапевт Сергій Худа, які врятували Микиту і сьогодні продовжують робити все можливе аби повернути хлопця до повноцінного життя.
 

«Бог мені друге життя дав», – каже Микита. Зараз він проходить реабілітацію і понад усе мріє повернутися додому – в Бахмут.

Фото: nta.ua