Богослови різних конфесій спільно шукатимуть шляхи розв’язання екологічних проблем

У межах 13-го Екуменічного соціального тижня, 8 жовтня, відбудеться Міжнародний семінар Українського християнського академічного товариства «На сторожі Божого скарбу: сталий розвиток та збереження творіння» (1 частина). Початок події о 17:00 год. Ініціатор та організатор – Інститут екуменічних студій Українського католицького університету. Захід відбудеться онлайн у Zoom, також пряма трансляція буде доступна у Facebook та YouTube..
З вітальним словом виступить о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ.
Спікери Міжнародного семінару:
Кардинал Пітер Тарксон, префект Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові, Ватикан;
д-р Маркус Фогт, німецький католицький богослов і професор соціально-суспільної етики в Університеті Людвіга-Максиміліана в Мюнхені;
о. д-р Джон Хрисавгіс, радник Вселенського Патріарха з екологічних питань;
д-р Володимир Шеремета, голова Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви.
Модеруватимуть семінар Тарас Курилець, відповідальний секретар УХАТ та о. д-р Олег Кіндій, богослов, директор ГО «Центр екобогослов’я та сталого розвитку».
Учасники семінару представлять роздуми щодо турботи про сотворіння з православної точки зору, обговорять основи екобогослов’я, а також дискутуватимуть про роль Церкви у плеканні цілісної екології: від екологічної керигми до екологічної дияконії.
Всі охочі матимуть нагоду долучитися до обговорення та поставити запитання спікерам. Участь у заходах форуму – безкоштовна.

Щоб отримати лінк на трансляцію та взяти участь у заході, необхідно зареєструватись до 12:00 год. 6 жовтня 2020 року тут https://bit.ly/3itj9Xk
Детальніше на сторінці події у Facebook
З програмою Форуму можна ознайомитися на нашій Facebook-сторінці.
Друга частина семінару відбудеться 9 жовтня.
Нагадаємо, що Форум «13-ий Екуменічний соціальний тиждень» організовано у партнерстві із Фондом Конрада Аденауера в Україні та за сприяння Львівської міської ради.
Пресцентр 13-го Екуменічного соціального тижня

Довідка

Українське християнське академічне товариство (УХАТ) було засноване у 2005 році Інститутом екуменічних студій Українського Католицького Університету (м. Львів) та Центром європейських гуманітарних досліджень НаУКМА (м. Київ). Товариство є відкритим для науковців усіх представлених в Україні християнських традицій. УХАТ покликане до роздумів над призначенням Київської Церкви. Самобутність Київської Церкви полягає у збереженні живої традиції, незважаючи на болісні історичні обставини та на конфесійні поділи модерної епохи.
Членство у Товаристві є відкритим для всіх людей доброї волі, які мають академічний рівень та публікації, активно заангажовані в церковне життя конфесії, до якої вони належать.