Борис Джонсон відвідав Михайлівський Золотоверхий монастир. ФОТОРЕПОРТАЖ

Про це повідомив на своїй фб-сторінці отець Іван Сидор.

17 червня 2022 р. Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон завітали до Михайлівського Золотоверхого монастиря.
Цікавий момент. На початку лютого цього року пан Борис Джонсон відвідав собор Святої Софії Київської і сьогодні Прем’єр-міністр звернув увагу на те, що у Михайлівському соборі, як і в Софії, є ідентична мозаїчна ікона. Це Божа Матір Оранта (Нерушима стіна), яка ось уже понад тисячоліття оберігає Київ і Україну.
Цими днями Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній бере участь у європейському візиті релігійних діячів України. Зустрічі проходять у Берліні і Брюсселі.
На знак вдячності передали пану Борису Джонсону ікону Божої Матері виготовлену з українського бурштину і щирі слова вітань від Його Блаженства.Також подарували пам‘ятну монету НБУ «Надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України» і фотоальбом про життя Церкви.
Спільна молитва і наполеглива праця наближає перемогу Добра над злом. Ми віруємо, що Україна переможе і запанує справедливий мир. Разом до цієї Перемоги! 🇺🇦🇬🇧
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+4
 
 
Nazariy Yeremenko, Іван Максимів та ще 760
 
12 коментарів
Поширили: 197