Померла австралійська монахиня, виконала рок-версію молитви “Отче наш”, що стала світовим хітом

Про це інформує сайт The Guardian.

“Співоча монахиня” с. Джанет Мід померла на 84 році життя. Повідомляється, що вона боролася з онкологічною недугою.

Католицька монахиня із Австралії  Джанет Мід здобула  світову популярність, завдяки рок-версії молитви “Отче наш” , виконаної 1973 року. Пісня стане золотим хітом та навіть конкуруватиме з синглами Елвіса Преслі. За її виконання сестру номінують на премію “Греммі”

Сингл розлетівся двохмільйонним тиражом і отримав розповсюдження у 31 країні. Усі зароблені кошти сестра Джанет передала на благодійність.

Ще у 17-річному віці сестра Джанет стала засновницею музичного гурту. А перед тим як вступити до монастиря завершила навчання по класу фортепіано.  Коли стала монахинею сестра Жанет викладала музику у двох католицьких школах.  Робити професійні записи своїх пісень, сестра Жанет почала лише у 1973 році.

Втім, попри неймовірну популярність, сестра Жанет відмовилася від подальшої рок-кар’єри. Згодом вона зізнавалася, що слава і все з нею пов’язане було непростим випробуванням для неї. Попри це, сестра не покинула музикування і у 2004 році отримала нагороду  Yamaha Golden Gospel Award на знак визнання її заслуг у розвитку християнської музики у Австралії.

Послухати молитву можна за посиланням