Львів’яни попрощалися із добровольцем батальйону «Айдар» Дмитром Жовтим

20141119_141636Сьогодні, 19 листопада, Львів попрощався з Героєм, бійцем батальйону «Айдар», Дмитром Жовтим. Заупокійна Літургія відбулася у храмі св. Архистратига Михаїла УАПЦ. Очолив поминальне Богослужіння Митрополит Львівський, керуючий Рівненсько-Волинською та Таврійською єпархіями УАПЦ Макарій (Малетич). Після завершення Літургії домовину з тілом перевезли на Личаківське кладовище, де на полі почесних поховань №76 відбувся чин похорону.

Жовтий Дмитро Ярославович народився 11 вересня 1987 року. Своє дитинство і молоді роки прожив у Львові. Навчався у школі №86. Працював на заводі «Лорта». Активно підтримував Революцію Гідності, активіст Майдану. Свою майбутню дружину Катерину зустрів в Українському Домі, де вона допомагала іншим готувати їжу для майданівців. З початком антитерористичної операції – доброволець батальйону «Айдар». Загинув 15 листопада 2014 року під Новоайдаром Луганської області.

Він загинув за те, щоб ми жили у мирі, щоб наші діти і внуки не знали що таке війна, Він загинув за те, щоб ми мали змогу продовжувати будувати сильну Україну. Нашим обов’язком є своїми вчинками показати, що його жертва не була марною, що ми здатні втілити у життя ті ідеали, заради яких він загинув.