Брат Андрій Жук: “Звертаюся до усіх хто бачить небезпеку коронавірусу у Євхаристії”

Дорогі друзі!

Звертаюся до всіх нас, а в першу чергу до тих, хто ще до цього часу бачить ту чи іншу небезпеку у Святому Причасті пов’язану з коронавірусом. Не полінуйтеся почитати ці рядки, так як не лінуєтеся писати дивні і страшні речі в бік Пресвятої Євхаристії.

1️⃣Перша річ, яку бажаю озвучити: історія людства пережила не одну пандемію, зокрема достатньо відомі нам «Чорна смерть»(чума) у XIV сторіччі, холера у XIX сторіччі та “іспанка” у 1918-1920, які забрали мільйони життів. Страждали всі, але ніхто, чуєте, НІХТО не дозволяв собі звинувачувати хоча на грам – Христа в Євхаристії.
ПАНДЕМІЇ ЗНИКАЮТЬ, А ЄВХАРИСТІЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗАВЖДИ!!!‼️
Ба більше, та чи інша хвороба була Божою карою, а якщо ще й помирали слуги Божі, то людство дуже розгнівило Бога. Масова смертність і зникнення в деяких місцях релігійної та світської влади було доказом, що це і є Апокаліпсис, а Страшний суд не за горами.

2️⃣Другий момент є наступний: перестаньмо звинувачувати священиків в тому, що вони виконують сумлінно свою службу перед Богом і людьми!
Місія священика – дати вірним ХРИСТА. Дати за будь яких умов, не зважаючи ні нащо, ризикуючи, навіть, своїм життям. Тому безглуздо зараз, у час відчаю і розпачу – звинувачувати їх, різними способами «рекомендувати» не причащати вірних. Можу такі речі прирівняти до заборони лікарям лікувати фізичне здоров’я людей в часі недуги. Абсурд. 🙏🏻‼️
До прикладу: під час вище наведених пандемій священники та монахи були однією з груп, яка найбільше постраждала. Вони були на похованнях, допомагали хворим. В Англії, наприклад, втрати серед священників та монахів оцінювали у 40-50%. У Франції в монастирі домініканців в Монпельє зі 140 монахів вижили лише вісім, у паризькому монастирі Дів Божих смертність 60%, а в Сен-Дені померли 30 монахів зі 100. Це дорогі не чиясь вигадка сьогодення – це історичні факти. 📜

3️⃣І третя річ є дуже сакраментальна, тому хто не має ані краплі віри, може не читати: мушу визнати, що ми, дорогі друзі, висуваючи такі міркування, що вірний може «заразитися» коронавірусом під час Причастя, – втрачаємо розуміння і усвідомлення того, Кого ми приймаємо до свого серця та душі…😞😞🙏🏻🙏🏻
Хіба Христос колись комусь нашкодив? Чи може хтось зафіксував поширення якоїсь хвороби від прийняття Тіла і Крові Христа? НІ! ‼️‼️‼️До Христа приходять і Його приймають всі: хворі, немічні, бідні тощо – тому що Він приймає всіх, лікує і оздоровляє. І навіть, для нас маловірних, робить по цей день чудеса через Святу Євхаристію, зокрема. 🙏🏻😇😇😇
Тому будьмо уважні та пильнуймо щоб не увійти у спокусу проти Господа, бо ніхто не знає коли Син Чоловічий прийде. (Мт. 24:36).
✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✴️
PS: Церква під час пандемії пішла на великі обмеження задля безпеки її вірних, починаючи від припинення Богослужінь і до різного роду “безпечного” Причастя, це відомо кожному. Постарймося це пошанувати, і, будь ласка, ті хто відвідує храм «раз на рік», не звинувачуйте Євхаристію, бо спасти Вас зможе лише Христос.

Із фб-сторінки бр. Андрія Жука