У Центрі Шептицького триває міжнародна конференція “Цілісний розвиток людини у цифрову епоху”

Упродовж 26-28 лютого 2020 року у Центрі Шептицького триває міжнародна конференція “Цілісний розвиток людини у цифрову епоху”. Організували подію до якої долучилися 30 спеціалістів із різних куточків світу у сферах цифрових комунікацій, ІТ-технологій, філософії та теології, Факультет суспільних наук УКУ спільно із Міжнародним інститутом етики та проблем сучасності. Серед головних тем обговорення: “Інформаційне перевантаження, AI (штучний інтелект) та відповідальність”.

Як розповів директор Школи журналістики  та комунікацій УКУ о. Андрій Шестак, що конференція присвячена насамперед інформаційному перевантаженню, штучному інтелекту та відповідальності:

“Тут справа у цінностях, які несе за собою, християнство як таке. У контексті того, коли ми переживаємо інформаційне перевантаження,події, які відбуваються, перенасичують наше життя і ми починаємо входити у питання, як його полегшити. Своєрідною відповіддю є впровадження штучного інтелекту. Щоб він міг допомагати давати нам раду із кількістю тієї інформації, яка є довкола нас. І тут важлива відповідальність – як головний принцип, який стосується технологій.  Ми намагаємося цією конференцію надати підручні методи, як давати собі раду з цією тематикою. Будь-яка правда народжується у дискусії різних осіб, які зацікавлені у різних тематиках.

Додамо, що  упродовж конференції, яка триватиме у Центрі Шептицького і завтра, на Вас чекають панельні дискусії, семінари, презентації та вечірні розмови із дослідниками, викладачами, експертами та публічними інтелектуалами міжнародного рівня з 8-ми країн, серед яких Хосе Казанова (США), Вікторія Середа (Україна), Алоїз Бух (Німеччина), Едвард Алам (Ліван), Євген Ланюк (Україна), Чеслав Порембський (Польща), о. Хосе Марія Ля Порте (Італія).