Британські та французькі науковці у Львові разом з українськими колегами подискутують про українську та європейську ідентичність  

«Європейська та українська ідентичність. Хто ми?» – дискусія з такою назвою відбудеться у Львові у вівторок, 4 жовтня, у межах ХV Екуменічного соціального тижня. Учасниками заходу будуть не тільки українські, а й закордонні науковці. Робочими мовами дискусій буде українська, англійська та французька із синхронним перекладом.

Дискусія відбудеться на Філософсько-богословському факультеті УКУ, просп. Св. Івана Павла ІІ, 35а, і на платформі Zoom. Трансляція події також буде доступна у соціальних мережах Facebook та Youtube. Розпочнеться дискусія об 11.30 год.

Модеруватиме захід доктор Юрій Підлісний, завідувач кафедри політичних наук, керівник програми «Етика-Політика-Економіка» УКУ.

Учасниками дискусії будуть:

  • доктор Ярослав Грицак, український науковець, історик і публіцист;
  • доктор Олів’є Абель, Інститут протестантської теології, Франція;
  • Володимир Єрмоленко, український філософ, письменник, журналіст;
  • доктор Жерар Деланті, професор соціології та соціальної і політичної думки в Університеті Сассекса, Велика Британія.

Більше про події Екуменічного соціального тижня дізнавайтесь тут:

https://www.facebook.com/events/420221005286673/

http://esweek.org.ua/ua/

Програма Форуму на сайті www.esweek.org.ua.

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.

 

Довідка

Міжнародний суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» – це проект, в межах якого відбуваються заходи різного формату – академічні, культурно-мистецькі, просвітницькі та практичні – щороку на нову тематику.

Вже 15 років поспіль міжнародний форум гуртує людей зі всієї України та світу. Серед учасників — представники громадського сектору, бізнес-середовища, державних структур, молодіжних організацій, освітніх закладів, релігійних інституцій та Церков різних конфесій, які збираються разом, щоб творити синергію, нові ідеї та історії успіху.

Цьогорічний форум присвячений темі ідентичності.