«Час можливостей»: V фестиваль «Вітер На-Дії» сягає світового масштабу

У неділю, 13 вересня 2020 року, вп’яте молодь та всі охочі зможуть зустрітися на своїх парафіях та визначених локаціях по всій Україні та за її межами, єднаючись у спільній молитві і не тільки. Кожен матиме нагоду бути поруч зі своєю спільнотою, друзями та через онлайн-трансляцію долучитись до загальної програми фестивалю.

Варто зауважити, що зараз є близько 70-ти підтверджених локацій у різних містах Європи і навіть за океаном, де збереться молодь, а це означає, що «Вітер На-Дії» виходить на новий рівень, який засвідчить глобальність Української Греко-Католицької Церкви. Організатором заходу є Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ.

Команда фестивалю готує чимало сюрпризів: виступи музикантів у різних форматах, духовний та дискусійні майданчики, ексклюзивні прямі ефіри та особлива молитва, яка єднає.

«Зважаючи на карантинні обмеження, та задля дотримання санепідеміологічних правил і збереження здоров’я молоді, пропонуємо новий формат проведення фестивалю. Хочемо, щоб молодь зібралася невеликими групами при своїх парафіях разом із душпастирями та долучилася в онлайні до фестивальної програми. Сотні маленьких локацій з цілого світу творитимуть єдиний молодіжний простір. Сподіваємося, що така ініціатива виразніше допоможе підкреслити глобальність нашої Церкви», – пояснює співорганізатор заходу, інстаблогер отець Роман Демуш. За його словами, якість події залежатиме від її організації на місцях. 

Зазначимо, що реєстрація на «Вітер На-Дії» розпочалася з 1 серпня та триває до 1 вересня.

Контактний номер телефону: 097 711 69 04

Усю найсвіжішу інформацію можна переглянути на наших сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/viternadiihttps://www.instagram.com/viternadii, https://www.youtube.com/channel/UCbrdM1QLLwIGm5QQd9OX7cA.