Через ускладнення COVID-19 помер відомий іконописець Остап Лозинський

Остапу Лозинському було 38 років. Про це інформує сайт “Твоє місто”.

Сьогодні відійшов у вічність відомий львівський художник та іконописець Остап Лозинський. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Кажуть, коли людина покидає цей світ у такі великі свята, то вона одразу потрапляє до раю. Нехай Остапу там буде світло і добре. А його роботи, як і пам’ять про нього, житимуть вічн. Світла пам’ять світлій людині», – повідомив Андрій Садовий.

Як повідомив Тvoemisto.tv художник Роман Зілінко, Остап Лозинський помер внаслідок ускладнень від коронавірусу, він уже тричі хворів на Covid-19.

Як уточнила Тvoemisto.tv Іванка Крип’якевич-Димид, вкінці листопада він приїхав з Риму, після того він себе погано почував. З 19-го грудня він почав лікуватися. Іконописець помер у Центрі легеневого здоров’я, перед тим лікувався у Лікарні швидкої допомоги.

Довідково

Остап Лозинський народився у Львові у 1983 році. Закінчив Львівський коледж декоративного мистецтва ім. Івана Труша, Львівську національну академію мистецтв. З 2007 року працював аспірантом НАН України. Був художником, куратором та співкуратором виставкових та видавничих проєктів, ініціатором навчальних програм, майстер-класів та мультимедійних продуктів, співавтором постійних експозицій в НМЛ ім. А. Шептицького. 

Джерело: “Твоє місто”.