У Львові виписали з лікарні доньку священника, яка передчасно народилася через COVID-19

 Про це інформує видання “Твоє місто”.

Даринка мала народитися 14-15 лютого.

У Львові сьогодні із лікарні виписали передчасно народжену донечку священника УКУ Петра Терлецького та його дружини Катерини.

Даринка народилася 6 грудня. У лікарні перебувала майже два місяці. Сьогодні дитинка набрала 2800 грам ваги, уже сама дихає. За словами медиків, ще формуються зір, слух, легені. За дівчинкою будуть спостерігати періодично невропатолог та окуліст.

Мама Катерина розповідає, що Даринка народилася дуже крихітною, голівка поміщалася в долоню. Це уже шоста дитина у сім’ї Терлецьких. Мама увесь час молилася у лікарні, щоб із донечкою все було добре.

Батько Петро Терлецький плакав, коли доньку виписували.

Нагадаємо, 37-річна дружина львівського священника з УКУ Петра Терлецького Катерина на коронавірус захворіла ще 14 листопада. Тиждень вона лікувалася вдома, а коли стан погіршився – її госпіталізували. З 20 листопада жінка лежала у львівському міському пологовому будинку №1, що на вул. Мечникова, тоді її перевели у лікарню швидкої допомоги.

У Катерини, яка була на сьомому місяці вагітності, через Covid-19 було ураження легень на понад 90%. Через критичний стан жінці провели кесаревий розтин. Донька Даринка народилася з вагою 1 230 грам. Її відразу реанімобілем перевели в реанімацію львівської обласної лікарні. Медики почали боротися за життя матері та немовляти. Вийшовши із критичного стану, Катерина передала чоловікові записку «Я вас люблю і витримаю все».

Ольга Шведа

Джерело: http://tvoemisto.tv/