Члени Синоду єпископів УГКЦ проводять День духовної віднови

Члени Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви у рамках Синоду Єпископів УГКЦ, який триває у Львові-Брюховичах 2-12 вересня 2018 року провели день духовної віднови.

1


Мати день духовної віднови є вже традицією для членів Синоду. Кожного року запрошений реколектант сам обирає тему, над якою розважають єпископи.

Реколектаном цього дня для владик став о. д-р Юрій Щурко.

Як розповів о. Юрій у коментарі, тему для дня духовної віднови він вибрав за кілька місяців до Синоду, надихнувшись лекцією проповідника Раньєро Канталамессе. «Якось мене дуже вразила одна конференція Раньєро Канталамессе, – поділився священик, – де він говорячи про Богородицю, говорив дуже просто, біблійно і зрозуміло для мене. І показав, що та, яку ми вважаємо нашою покровителькою і заступницею є також особлива тим, що Вона є присутня в найважливіших моментах історії спасіння. Тобто йдеться про Воплочення Божого Слова, якого без Неї не було б. Вона є присутня в часі Пасхальної Тайни, бо стоїть під хрестом і Вона є присутня у день П’ятидесятниці разом з апостолами, очікуючи заслання Святого Духа».

День духовної віднови розпочався з «Lectio Divina», читання Святого Письма. «Аби в такий спосіб бути причасними до прадавньої практики Церкви, починаючи від отців пустельників і по сьогодні, аби слухаючи і переживаючи Боже Слово могти бути добрим інструментом у руках Господа”.

Джерело: Католицький оглядач